Бізнес, Новини, Стартапи

Профіль компанії на Crunchbase – як створити та в чому користь

13 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Crunchbase – онлайн-платформа з інформацією про стартапи, що належить TechCrunch, технологічному виданню з США. Розберемося, чому наявність сторінки в цій базі підсилює бренд, та як правильно її заповнювати.

Що таке Crunchbase?

Зараз на сторінці компанії в Crunchbase можна побачити її назву, галузь, статус IPO, номер телефону, сайт, акаунти в соцмережах і короткий огляд бізнесу.

Профіль компанії на Crunchbase – як створити та в чому користь - startups, news, businessПрофіль компанії на Crunchbase – як створити та в чому користь - startups, news, business

Crunchbase заснував Майкл Аррінгтон у 2007 році. Спочатку він планував відстежувати стартапи, про яких писав TechCrunch. У базі були показані дані про пошук інвесторів, зміні статусу IPO і придбання.

У 2014 році Crunchbase розширився: у ньому з’явилася інформація про партнерів з венчурної індустрії та інкубатори, а також таблиці з лідерами індустрій. У 2019 Crunchbase залучив $30 млн – це стало першим кроком до давньої мети Джагера Макконнелла, CEO Crunchbase, перетворити платформу в LinkedIn для бізнесу.

Макконнелл хоче збільшити не тільки кількість передплатників, а й набір продуктів для надання більш персоналізованих прогнозів на основі штучного інтелекту. Crunchbase вже можна назвати головним місцем для отримання інформації про компанії, і він має намір стати ще впливовішим, тому при побудові бренду є сенс скористатися його унікальним становищем.

Як почати роботу з Crunchbase?

Crunchbase пропонує як безкоштовні, так і платні послуги, але навіть безкоштовний акаунт дає багато. Crunchbase вимагає підтвердити справжність компанії й тільки потім відкриває доступ до облікового запису. Під час перевірки вивчаються акаунти в Twitter, LinkedIn або Facebook, процес може зайняти кілька днів.

Отримавши підтвердження від Crunchbase, можете приступити до заповнення профілю. Ось що обов’язково потрібно в ньому вказати:

 • інформацію про засновників та інвесторів;
 • список членів правління;
 • ключових співробітників;
 • сторонні замітки в новинах про ваш бізнес;
 • важливі події в житті компанії.

Ретельно виберіть напрямки діяльності: вони будуть показані в результатах пошуку по Crunchbase. Переконайтеся, що ви розповіли про всі свої продукти та послуги – як більш, так і менш відомі.

Зверніть увагу на ключові слова і фрази в загальному описі. Додайте найважливіші з них на початку.

Постарайтеся заповнити якомога більше пунктів, але пропустіть розділи, які вам не підходять.

Оскільки Crunchbase – краудсорсинговий проєкт, користувачі можуть редагувати чужі профілі. Періодично перевіряйте свою сторінку і при необхідності виправляйте помилки. Ви також можете запросити закритий акаунт, щоб заборонити стороннє редагування.

Що дає профіль на Crunchbase?

Профіль на Crunchbase переконає потенційних клієнтів, партнерів та інвесторів в надійності компанії. Користувачі, які зайдуть на вашу сторінку, побачать, що за бізнесом стоять реальні люди й вагоме фінансування.

Крім того, профіль на Crunchbase скоректує пошукову видачу в вашу користь. Якщо людина введе назву стартапа в Google, то серед перших посилань побачить, скажімо, не негативні відгуки, а сторінку на Crunchbase.

Як отримати від Crunchbase більше?

Профіль на Crunchbase дає багато сам по собі, але при додаткових зусиллях може зробити набагато більше. Ось що там можна знайти:

 • контакти інвесторів, які раніше вкладалися в ваш тип бізнесу;
 • потенційних клієнтів (якщо у вас B2B-проєкт);
 • дані для дослідження ринку;
 • підприємців зі схожими інтересами;
 • новини індустрії в розділі Crunchbase News;
 • щоденне розсилання з новинами та інформацією про нові функції платформи.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu