Новини, Соціальні медіа

Вийшов мобільний додаток Work.ua для Android і iOS

13 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Максимально простий, зручний і швидкий інтерфейс, а також тисячі нових вакансій щодня, фільтри та сортування, зручне створення і відправка резюме – все це і безліч інших корисних речей вже є в додатку Work.ua. 

Вже зараз ви можете встановити додаток Work.ua, щоб шукати роботу зі смартфона максимально зручно і швидко. 

Вийшов мобільний додаток Work.ua для Android і iOS - social-media, news

Додаток Work.ua доступно для Android і iOS

Більше не треба заходити в браузер і шукати сайт серед вкладок. У додатку є все для результативного пошуку.

  1. Знаходьте підходящі вакансії за ключовими словами, синонімів і простим фільтрам. Сортуйте результати за датою і зарплати. Або навіть по віддаленості роботи від вашого будинку. 
  2. Відгукуйтеся з резюме і без. Ви можете відправити резюме, створене інструментами Work.ua, або прикріпити свій файл. А для деяких вакансій досить вказати ім’я і телефон, щоб роботодавець вам передзвонив. 
  3. Зберігайте вакансії, що сподобались, та поверніться до них пізніше. Сподобалася вакансія, але немає можливості відгукнутися відразу ж або хочете краще вивчити роботодавця? Додавайте в «Збережені вакансії» і відгукуйтеся, коли вам буде зручно. 
  4. Створюйте та редагуйте резюме, вибирайте необхідні налаштування видимості. Ви можете розмістити резюме відразу або трохи пізніше, коли будете готові. 
  5. Повертайтеся до редагування резюме в будь-який момент. Ви завжди зможете почати з того, на чому зупинилися. 
  6. Дізнавайтеся, хто дивився ваші резюме в спеціальному розділі. Ви зможете вивчити кожну з компаній, яка дивилася ваше резюме протягом останніх трьох місяців. 

Швидше завантажуйте офіційний додаток Work.ua в Google Play Market або App Store і готуйте свої великі пальці: пара тапів по екрану та ваше резюме вже у роботодавця, а нова робота у вас в кишені.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu