Новини, Поради, Розробникам, Технології

8 найкращих CMS на 2020 рік

18 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Системи управління контентом, можливо, є найпотужнішим інструментом веброзробки в інтернеті. В умовах швидко зростаючого ринку, де кожен існуючий або новий бізнес вимагає наявність вебсайту, який не тільки повністю функціонує, а й оптимізований, а також регулярно легко оновлюється і впроваджує новітні функції, правильна CMS дуже важлива.

Як веброзробник, ви можете легко дотримуватися відомих вам CMS – навіть якщо є потенційно кращі з них. З таким щільним графіком, сайтами, які потрібно зробити, і грошима, які потрібно заробити, бажання знайти щось нове, відверто кажучи, знаходиться в самому низу списку.

Саме тому ми зробили підбірку деяких найновіших і найпомітніших (або старіших, але все ще так само гідних) систем на 2020 рік. Зрештою, чому б не вивчити нову CMS?

1. Craft

Craft – це в першу чергу система управління контентом, яка є гнучкою і зручною для користувача. Вона ідеально підходить для вебдизайнерів, тому що повністю налаштовується і дає контроль над усім, включаючи ваш власний HTML.

Вам буде потрібно тільки одна установка Craft для управління контентом кількох сайтів, що робить систему ідеальною, якщо у вас є кілька проєктів в роботі. Крім того, ви можете використовувати її в якості API контенту для будь-яких сайтів, за якими ви можете стежити. Існує безліч інструментів і функцій, створених для оптимізації продуктивності поряд з регулярними релізами та виправленнями помилок.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

2. Umbraco

Umbraco – це відмінна система управління контентом з відкритим вихідним кодом, побудована на технології .NET і використовувана для запуску вебсайтів корпоративного рівня для цілого ряду великих багатонаціональних організацій. Деякі приклади включають Microsoft, McDonalds і Mercedes Benz, що дає вам ключ до розуміння того, наскільки надійна ця система. Одним з переваг Umbraco є те, що ви можете створити інтегрований сайт, який може передавати контент з інших цифрових платформ. Вона використовує стек Microsoft і сервери Microsoft Windows, що означає, що CMS добре інтегрується зі сторонніми системами, а також має вбудований захист ядра.

Це система, яка не вимагає додавання великої кількості вашого власного HTML-коду, що можна вважати плюсом, якщо ви не є шанувальником призначеного для користувача кодування. Ви можете керувати кількома сайтами з однієї й тієї ж CMS, завантажувати та керувати медіафайлів, створювати форми та використовувати візуальний редактор сторінок з перетягуванням для швидкого і простого створення контенту.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

3. Joomla

Займаючи друге місце у світі за версією CMS Crawler, Joomla довела, що є однією з найпопулярніших систем управління контентом у світі. Її можна розглядати як складнішу, оскільки вона вимагає певного обсягу знань в області кодування, наприклад для розробки або налаштування компонентів, модулів і плагінів.

Важливо відзначити, що при використанні Joomla ви не отримуєте обмежень на теми й шаблони – ви можете використовувати кілька шаблонів на одному сайті. Це означає, що якщо клієнт хоче зовсім інший макет для блогу, що відрізняється від основних сторінок, це легко зробити.

Ви також можете мати різні типи контенту на одній сторінці, а її бекенд часто хвалять за те, що він добре організований. У вас є можливість легко додавати нові меню і статті, або навіть обмежити доступ до певного контенту на певних сторінках, якщо ви цього хочете. Joomla пропонує можливість зробити вебсайт багатомовним з самого початку, що дуже корисно для сторінок, які читаються і використовуються по всьому світу.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

4.. Flextype

Flextype, запущений у 2018 році, все ще відносно новий в грі, проте це не означає, що його слід недооцінювати. Рішення з відкритим вихідним кодом, мета якого полягає в тому, щоб забезпечити безкоштовну програму для вебдизайну без непотрібних складнощів, часто зустрічаються в інших CMS.

Одним з великих переваг є те, що це система з плоским файлом, тому, якщо вам потрібно змінити хостинг-провайдера, ви можете просто заархівувати вміст вашого сайту і витягти його кудись ще, без безладного експорту бази даних. Це також означає, що ви можете визначити для користувача поля для будь-яких з ваших записів, полегшуючи собі редагування в майбутньому. Інші ключові технології, які використовує дана система – це Slim PHP, що допомагає швидко створювати прості, але ключові вебдодатки, шаблони Twig для кодування і Doctrine Project для оптимального зберігання бази даних і зіставлення об’єктів.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

5. Vapid

Vapid – це навмисно проста система управління контентом, яка описує себе як «для людей, які створюють сайти для інших людей». Це система, яка побудована, ґрунтуючись на ідеї, що ви можете створити власну панель моніторингу, не залишаючи HTML, оскільки HTML – це CMS, і Vapid автоматично створює панель моніторингу для вас.

По суті, це комбінація статичних конструкторів сайтів з додатковою панеллю моніторингу, що дозволяє користувачам легко редагувати контент. Це відмінна CMS для тих, хто хоче створити багато що налащтовуються, щодо простих вебсайтів, але вона не є гнучкістю складніших систем CMS.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

6. Magnolia

Magnolia – один з найдавніших гравців в цій області, що вперше з’явився понад 15 років тому. Це швидка і проста у використанні система з потужними можливостями для створення, управління і доставки персоналізованого досвіду по всіх каналах.

Система має багатоканальний концентратор контенту, що дозволяє інтегрувати всі ваші канали в один. Вона інтегрує доступ до всього контенту без необхідності міграції та працює з AI, щоб автоматично позначати активи, що відмінно підходить для метаданих і поліпшення вашого SEO. Magnolia має безпечну, масштабовану і хмарну архітектуру DX, а також Headless CMS – ідеальну для легкої, але потужної розробки ваших сайтів.

Натхненна практиками зовнішнього інтерфейсу, вона використовує тонку конфігурацію YAML для виконання найбільш поширених завдань CMS, що означає низький рівень коду. Все налаштоване в текстових файлах, тому вам не потрібно турбуватися про графічний інтерфейс або експорт конфігурації. Це проста у використанні система, яка була розроблена з урахуванням простоти й водночас максимальної функціональності.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

7. MotoCMS

MotoCMS – це ще одна проста система CMS, яку можна використовувати. Ніяких навичок кодування не потрібно, і вона працює за допомогою простого візуального редагування шляхом перетягування, плагіна електронної комерції й адаптивного дизайну.

Існує чотири простих кроки: ви вибираєте шаблон, налаштовуєте його і додаєте контент, призначений для користувача SEO та аналітику, а потім публікуєте та просуваєте його в інтернеті.

Є готові шаблони для ряду професій, а також додаткові інтеграції та плагіни. Система також легко оптимізується для пошуку, з розширеними настройками SEO та оптимізованими інструментами, призначеними для того, щоб дати сайтам найкращі шанси на ранжування прямо з самого початку. Сайти будуть завантажуватися блискавично і легко управлятися, тобто, якщо у вас є кілька клієнтів, це все ще гладкий процес.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

8. Concrete5

Concrete5 – це готова для мобільних пристроїв CMS з відкритим вихідним кодом, призначена для створення вебсайту без написання коду. Вона найбільш відома своїм добре реалізованим редагуванням контенту і часто є вибором для вебпроєктів, де участь кінцевих користувачів особливо важка.

Система була вперше випущена у 2008 році й швидко набрала популярність. З їх побудовою легко додати додаткові функціональні можливості, тому налаштування не такі вже й складні. Деякі функції, такі як карта сайту, є вбудованими, а не через плагіни (які іноді можуть уповільнювати роботу сайтів) – ще один плюс цієї CMS.

8 найкращих CMS на 2020 рік - tech, developers, porady, news

Всім успішної роботи та творчості!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu