HR, Бізнес, Новини

Суспільне запускає безкоштовні вебінари: від тайм-менеджменту до управління конфліктами

19 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Суспільний мовник запустив безкоштовні вебінари з розвитку особистісних навичок для всіх охочих. Академія суспільного мовлення організує серію тренінгів: від тайм-менеджменту до управління конфліктами.

Серед вебінарів є тренінги про: емоційний інтелект, ефективну комунікацію, лідерство, управління конфліктами, командну роботу та зворотний зв’язок.

Суспільне запускає безкоштовні вебінари: від тайм-менеджменту до управління конфліктами - news, business, hrСуспільне запускає безкоштовні вебінари: від тайм-менеджменту до управління конфліктами - news, business, hr

Вже зараз ви можете ознайомитися з програмою та зареєструватися на вебінар “Лідерство в період кризи”, який відбудеться 22 травня.

Інші вебінари анонсують згодом, серед них будуть тренінги про: управління конфліктами, командну роботу та зворотний зв’язок.

Суспільне запускає безкоштовні вебінари: від тайм-менеджменту до управління конфліктами - news, business, hr

Зазначимо, що вебінари проводять у межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) та Міністерство закордонних справ Німеччини. Також, аби підтримати трансформацію українського суспільного мовника, навчальний заклад DW Akademie співпрацює з благодійною організацією BBC Media Action. Мета проєкту — промоція суспільного мовлення завдяки створенню функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu