Гроші, Країна, Криптовалюти, Новини

Сальвадор стане першою країною, яка визнає біткоїн законним платіжним засобом

08 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

На конференції Bitcoin 2021 Майамі президент Наїб Букеле оголосив про партнерство Сальвадора з компанією Strike «для створення сучасної фінансової інфраструктури» з використанням біткоїнів.

«Наступного тижня я відправлю в конгрес законопроект, який зробить біткоїн законним платіжним засобом», – сказав Букеле.

Засновник платіжної платформи Strike Джек Маллерс, зазначив, що це допоможе розкрити потенціал цифрової валюти для повсякденного використання.

«Зберігання біткоїна дозволяє захистити економіки, що розвиваються від потенційних потрясінь, пов’язаних з інфляцією фіатної валюти», – сказав Маллерс.

CNBC повідомив, що Сальвадор зібрав команду фахівців, які допоможуть побудувати нову фінансову екосистему на основі біткоїна. «Партія” Нові ідеї “Букела контролює Законодавчі збори країни, тому мабуть, що законопроект приймуть», – пише видання.

CNBC відзначає, що це не перший крок країни до переходу на розрахунки в біткоїнах. У березні Strike запустила в Сальвадорі свій додаток для мобільних платежів, який швидко став популярним в країні.

  • У Сальвадорі в якості платіжного засобу використовується американський долар.
  • За даними CNBC, 70% громадян не мають банківських рахунків або кредитних карт. Грошові перекази мігрантів складають більше 20% валового внутрішнього продукту країни.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu