Новини, Партнерська новина

ТОП-10 онлайн-ЗМІ Чернігівської області за квітень

26 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

За результатами даних платформи контент-маркетингу PRNEWS.IO та SimilarWeb за квітень 2020 року, підготовано рейтинг найбільш популярних новинних сайтів Чернігова та області. Для того, щоб ознайомитися з найактуальнішими новинами Чернігівщини, інтернет-користувачі відвідують інтернет-портал GOROD.cn.ua – 638 тис. переглядів за місяць.

До п’ятірки лідерів, перетнувших позначку у 100 тис. відвідувань, увійшли також сайти cheline.com.ua (574 тис.), 0462.ua (348 тис.), Mynizhyn.com (199 тис.) і newch.tv (154 тис.) – візитів протягом квітня.

ТОП-10 онлайн-ЗМІ Чернігівської області за квітень - partners, news

Відвідувачі інтернет-порталу GOROD.cn.ua знаходять на сайті безліч корисної інформації на будь-які теми: новини Чернігова та регіону, анонси подій, погода, курси валют місцевих банків, статистика народжуваності тощо.

Сайт чесних новин Чернігова та області – cheline.com.ua.

0462.ua — перший інформаційний сайт Чернігова. Новини, довідник підприємств, шопінг, нерухомість, робота, дозвілля, афіша, погода, фотозвіти, довідкова інформація і багато інших матеріалів.

Mynizhyn.com — міський сайт Ніжина. На сторінках ресурсу безліч корисної інформації на будь-які теми: новини Ніжина та регіону, анонси майбутніх подій, погода, курси валют місцевих банків, статистика народжуваності та злочинності, коливання цін на продукти та інше.

Новий Чернігів (newch.tv) — сайт єдиного місцевого телеканалу у Чернігові, який на сьогодні заповнює ефір, переважно, власним продуктом.

Сусіди.City — ресурс об’єднує у спільний інформаційний простір близькі територіально і за духом громади – Корюківського та Менського районів.

Час Чернігівський (cntime.cn.ua) – надає актуальну та цікаву інформацію про Чернігів та область. Розміщує на своїх сторінках аналітику та економічні новини, які дозволяють глибше зрозуміти процеси, що відбуваються на теренах регіону.

SVOBODA.FM — сайт радіостанції Чернігова. Висвітлюють новини області та все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ.

Інтернет-видання Ніжин.City – все про життя Ніжина та району. Публікують головні новини та розповідають про місцевих жителів та місця, що варті уваги.

PRAVDA.cn.ua — міський портал Чернігова. Розміщує на своїх сторінках останні новини Чернігівщини та місцевих компаній.

*У дослідженні, яке базується на даних SimilarWeb, брали участь майданчики відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu