Новини, Партнерська новина

Компанія Bolt залучила 109 млн доларів інвестицій, її вартість склала 1,9 млрд доларів

27 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська платформа для виклику автомобілів Bolt закрила раунд інвестицій на суму 109 мільйонів доларів, продовжуючи масштабувати свої продукти ― від проєктів у сфері мікромобільності до доставки їжі в Європі й Африці.

Інвестором Bolt стала компанія Naya Capital Management, яку заснував колишній партнер The Children’s Investment Fund Масрур Сіддікі у 2012 році. Завдяки інвестиціям від Naya Capital Management загальний обсяг фінансування Bolt склав 300 млн євро.

Bolt продовжує масштабування бізнесу. Зараз компанія працює в понад 150 містах Європи й Африки. Протягом останніх місяців компанія запустила три нові сервіси. Так, у 12 країнах з’явилася послуга Bolt Foods. Набуває популярності новий сервіс Business Delivery, який дозволяє аптекам та інтернет-крамницям доставляти товари своїм клієнтам. Компанія Bolt також запустила нову категорію Isolated із прозорими перегородками між передніми та задніми сидіннями авто як запобіжний захід під час епідемії коронавірусу.

Генеральний директор і співзасновник компанії Bolt Маркус Вілліг сказав наступне: «Попри те, що криза вплинула на роботу нашої компанії, послуга виклику авто залишається популярною. Це відбувається завдяки стійкій тенденції до зниження попиту на покупку особистих авто і переходу на більш екологічні види транспорту.

Ми раді, що наші довгострокові плани підтримують інвестори, не здійснюючи при цьому безглуздих витрат, які так поширені в Кремнієвій долині останнім часом. Я впевнений, що ефективність і хороше розуміння ринку ― наша конкурентна перевага у сфері пасажирських перевезень. Це дозволить нам пропонувати доступні транспортні послуги мільйонам клієнтів і забезпечити найвищий прибуток нашим партнерам у посткоронавірусну епоху».

Керівний партнер і директор з інвестицій Naya Capital Management Масрур Сіддікі наголосив: «Ми раді, що у нас є можливість інвестувати в Bolt. Під керівництвом Маркуса компанія Bolt стала одним із найбільш конкурентоспроможних та інноваційних гравців у галузі глобальної мобільності. Ми вважаємо, що Bolt допомагає поліпшити транспортну інфраструктуру міста, полегшуючи тим самим життя пасажирам. Будемо з нетерпінням спостерігати за подальшим розвитком компанії».

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― це відома європейська платформа для замовлення поїздок. Головна її мета ― зробити пересування містом легким, швидким і надійним. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Відтоді вона є найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Серед її інвесторів ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital, а також співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Зараз у Bolt налічується понад 30 млн клієнтів у понад 35 країнах світу (www.bolt.eu).

Інформація про компанію Naya Capital Management

Naya Capital Management ― глобальна інвестиційна компанія, яка знаходиться в Лондоні (Великобританія).

Компанію Naya заснував Масрур Сіддікі у 2012 році. Naya Capital застосовує фундаментальний, ціннісно-орієнтований інвестиційний підхід. Компанія провадить інвестиційну діяльність через структуру капіталу. Управління капіталом здійснюється за дорученням глобальної бази інвесторів, яка охоплює пенсійні фонди, фонди пожертвувань і благодійні організації.

Naya значно розширилася з моменту заснування, і сьогодні Масрура Сіддікі підтримує досвідчена команда з 17 співробітників.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu