Новини, Партнерська новина

Компанія Bolt залучила 109 млн доларів інвестицій, її вартість склала 1,9 млрд доларів

27 Травня, 2020

Провідна європейська платформа для виклику автомобілів Bolt закрила раунд інвестицій на суму 109 мільйонів доларів, продовжуючи масштабувати свої продукти ― від проєктів у сфері мікромобільності до доставки їжі в Європі й Африці.

Інвестором Bolt стала компанія Naya Capital Management, яку заснував колишній партнер The Children’s Investment Fund Масрур Сіддікі у 2012 році. Завдяки інвестиціям від Naya Capital Management загальний обсяг фінансування Bolt склав 300 млн євро.

Bolt продовжує масштабування бізнесу. Зараз компанія працює в понад 150 містах Європи й Африки. Протягом останніх місяців компанія запустила три нові сервіси. Так, у 12 країнах з’явилася послуга Bolt Foods. Набуває популярності новий сервіс Business Delivery, який дозволяє аптекам та інтернет-крамницям доставляти товари своїм клієнтам. Компанія Bolt також запустила нову категорію Isolated із прозорими перегородками між передніми та задніми сидіннями авто як запобіжний захід під час епідемії коронавірусу.

Генеральний директор і співзасновник компанії Bolt Маркус Вілліг сказав наступне: «Попри те, що криза вплинула на роботу нашої компанії, послуга виклику авто залишається популярною. Це відбувається завдяки стійкій тенденції до зниження попиту на покупку особистих авто і переходу на більш екологічні види транспорту.

Ми раді, що наші довгострокові плани підтримують інвестори, не здійснюючи при цьому безглуздих витрат, які так поширені в Кремнієвій долині останнім часом. Я впевнений, що ефективність і хороше розуміння ринку ― наша конкурентна перевага у сфері пасажирських перевезень. Це дозволить нам пропонувати доступні транспортні послуги мільйонам клієнтів і забезпечити найвищий прибуток нашим партнерам у посткоронавірусну епоху».

Керівний партнер і директор з інвестицій Naya Capital Management Масрур Сіддікі наголосив: «Ми раді, що у нас є можливість інвестувати в Bolt. Під керівництвом Маркуса компанія Bolt стала одним із найбільш конкурентоспроможних та інноваційних гравців у галузі глобальної мобільності. Ми вважаємо, що Bolt допомагає поліпшити транспортну інфраструктуру міста, полегшуючи тим самим життя пасажирам. Будемо з нетерпінням спостерігати за подальшим розвитком компанії».

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― це відома європейська платформа для замовлення поїздок. Головна її мета ― зробити пересування містом легким, швидким і надійним. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Відтоді вона є найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Серед її інвесторів ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital, а також співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Зараз у Bolt налічується понад 30 млн клієнтів у понад 35 країнах світу (www.bolt.eu).

Інформація про компанію Naya Capital Management

Naya Capital Management ― глобальна інвестиційна компанія, яка знаходиться в Лондоні (Великобританія).

Компанію Naya заснував Масрур Сіддікі у 2012 році. Naya Capital застосовує фундаментальний, ціннісно-орієнтований інвестиційний підхід. Компанія провадить інвестиційну діяльність через структуру капіталу. Управління капіталом здійснюється за дорученням глобальної бази інвесторів, яка охоплює пенсійні фонди, фонди пожертвувань і благодійні організації.

Naya значно розширилася з моменту заснування, і сьогодні Масрура Сіддікі підтримує досвідчена команда з 17 співробітників.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu