Бізнес, Новини, Партнерська новина, Стартапи

Bolt запускає доставку їжі у Києві — Bolt Food

29 Жовтня, 2020

Ще один сервіс доставки їжі вийшов на київський ринок.

Bolt Food у Києві: новий сервіс доставки їжі

Естонська компанія Bolt, котра вже запустила в Україні сервіси виклику таксі та прокату електросамокатів, запускає ще одну послугу — доставка їжі. Україна стала 15-ою країною, де доступний Bolt Food, а у Києві це третій великий сервіс доставки, крім Raketa та Glovo.

Bolt запускає доставку їжі у Києві — Bolt Food - startups, partners, news, businessBolt запускає доставку їжі у Києві — Bolt Food - startups, partners, news, business

Скільки коштує доставка в Bolt Food

Протягом певного часу після запуску послуга доставки буде безкоштовною. Надалі в Bolt заявляють, що вартість доставки буде нижчою на 10-15%, аніж у їхніх конкурентів.

Мінімальна вартість замовлення складає 100 грн.

Bolt запускає доставку їжі у Києві — Bolt Food - startups, partners, news, business

Де доступна доставка Bolt Food

Наразі сервіс доставки Bolt Food працюватиме лише у Києві і тільки у центральних районах столиці. Надалі зону покриття обіцяють розширювати.

Які ресторани є в Bolt Food

Мешканцям столиці доступні KFC, Пузата Хата, Тайський привіт, Китайський привіт, В’єтнамський привіт, Meiwei, БагатоЛосося, Musafir, Cinnabon та інші.

Як замовити їжу в Bolt Food

Для цього потрібно встановити окремий застосунок. Він доступний для обох мобільних ОС: iOS та Android. Якщо ви вже користуєтеся послугами таксі або прокатом електросамокатів Bolt, можете зайти за допомогою свого акаунту і всі ваші дані підтягнуться (окрім способів оплати).

Як стати кур’єром Bolt Food

Для цього потрібно зареєструватися на спеціальному сайті. Залишити заявку можна навіть, якщо ви не живете в Києві — тоді компанія зв’яжеться з вами, коли сервіс стане доступний у вашому місті.

За повідомленнями киян, консультаційний центр для кур’єрів знаходиться на Печерську, за адресою Бастіонна, 2.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu