Новини, Поради

5 фільмів про роботу в стартапі

29 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо ви шукаєте нову роботу, але вже втомилися вивчати вакансії, відверніться ненадовго, щоб не перегоріти. Відновити сили та отримати мотиваційний заряд можна, наприклад, подивившись хороший фільм. Ми підготували список з п’яти найвідоміших картин про стартапи за останні роки. Насолоджуйтесь переглядом і черпайте ідеї, які можуть бути корисні для вашої кар’єри.

«Сфера» (2017)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Сценарій фільму заснований на однойменному романі Дейва Еггерса. Недавня випускниця коледжу Мей Холланд влаштовується на роботу в перспективну IT-компанію «Сфера». Засновник стартапу Еймон Бейлі помічає талановиту співробітницю і запрошує її взяти участь в експерименті, покликаному змінити уявлення людей про межі особистої свободи. Незабаром Мей дізнається, що в реальності задумав підприємець, і їй доводиться зробити складний вибір.

Навіщо дивитися?

У фільмі піднімається питання про те, яких співробітників мріють бачити у своїй команді засновники IT-компаній, і показується, на що вони зможуть піти заради технологічного прогресу.

«Засновник» (2016)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Пропрацювавши майже все життя торговим агентом, Рей Крок як і раніше вплутується в сумнівні авантюри. Його метушлива манера спілкування і зайвий ентузіазм викликають у оточуючих лише глузування, а незвичні товари, які він намагається просувати, не можуть серйозно зацікавити покупців. Один з таких товарів – мультиміксери, за допомогою яких власники кафе змогли б готувати одночасно п’ять порцій молочного коктейлю. Перебуваючи в роз’їздах, Рей постійно харчується в придорожніх закладах, але обслуговування в них і якість їжі залишають бажати кращого. Поки чоловік не потрапляє в McDonald’s, який належить двом братам – Маку і Діку Макдональд. Саме він перетворить їх концепцію в національну мережу фастфуду з єдиними стандартами якості, обмеженим меню і демократичними цінами.

Навіщо дивитися?

Фільм розповідає про те, наскільки важливо опинитися в правильний час в правильному місці та чому не можна боятися ставити собі амбітні цілі.

«Джой» (2015)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Історія охоплює відразу чотири покоління, але її центральна героїня – дівчина на ім’я Джой, яка разом зі своїми дітьми винайшла чудо-швабру Miracle Mop, яка сама віджимає воду. На шляху до успіху її очікують втрати та розчарування. Союзники та супротивники будуть постійно мінятися місцями, і тільки багата уява і сила характеру допоможуть Джой пройти через всі життєві труднощі.

Навіщо дивитися?

Фільм наочно показує, як створюються продукти для масового ринку і наскільки в підприємництві важлива стресостійкість.

«Стажист» (2015)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Бену Уіттакеру вже за сімдесят, але він не може спокійно сидіти склавши руки на пенсії. Користуючись нагодою, він стає старшим стажистом в інтернет-магазині модного одягу під керівництвом Джулс Остін. Але колектив на чолі з начальником молодий, і вони не знають, як правильно реагувати на нового члена команди.

Навіщо дивитися?

Цей фільм допомагає зрозуміти, як вибудовувати відносини між працівниками в стартапі таким чином, щоб вони адекватно реагували на появу нових професіоналів і поважали чужий досвід.

«Сироп» (2012)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Амбітний хлопець на ім’я Скат придумує ідею на мільйон доларів, яка може піднести його на вершину кар’єрних сходів. Вона полягає в розробці та просуванні нового енергетика, але його плану заважає сусід. Щоб вийти із ситуації переможцем, Скат береться за реалізацію іншого задуму. Працювати над новим проєктом він буде з його колишньою начальницею, яку він, схоже, зовсім не знає.

Навіщо дивитися?

Фільм розповідає про світ маркетингу і реклами та про те, чому не варто боятися, що хтось вкраде вашу ідею, і що робити, якщо це все-таки відбулося.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu