Новини, Поради

5 фільмів про роботу в стартапі

29 Травня, 2020

Якщо ви шукаєте нову роботу, але вже втомилися вивчати вакансії, відверніться ненадовго, щоб не перегоріти. Відновити сили та отримати мотиваційний заряд можна, наприклад, подивившись хороший фільм. Ми підготували список з п’яти найвідоміших картин про стартапи за останні роки. Насолоджуйтесь переглядом і черпайте ідеї, які можуть бути корисні для вашої кар’єри.

«Сфера» (2017)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Сценарій фільму заснований на однойменному романі Дейва Еггерса. Недавня випускниця коледжу Мей Холланд влаштовується на роботу в перспективну IT-компанію «Сфера». Засновник стартапу Еймон Бейлі помічає талановиту співробітницю і запрошує її взяти участь в експерименті, покликаному змінити уявлення людей про межі особистої свободи. Незабаром Мей дізнається, що в реальності задумав підприємець, і їй доводиться зробити складний вибір.

Навіщо дивитися?

У фільмі піднімається питання про те, яких співробітників мріють бачити у своїй команді засновники IT-компаній, і показується, на що вони зможуть піти заради технологічного прогресу.

«Засновник» (2016)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Пропрацювавши майже все життя торговим агентом, Рей Крок як і раніше вплутується в сумнівні авантюри. Його метушлива манера спілкування і зайвий ентузіазм викликають у оточуючих лише глузування, а незвичні товари, які він намагається просувати, не можуть серйозно зацікавити покупців. Один з таких товарів – мультиміксери, за допомогою яких власники кафе змогли б готувати одночасно п’ять порцій молочного коктейлю. Перебуваючи в роз’їздах, Рей постійно харчується в придорожніх закладах, але обслуговування в них і якість їжі залишають бажати кращого. Поки чоловік не потрапляє в McDonald’s, який належить двом братам – Маку і Діку Макдональд. Саме він перетворить їх концепцію в національну мережу фастфуду з єдиними стандартами якості, обмеженим меню і демократичними цінами.

Навіщо дивитися?

Фільм розповідає про те, наскільки важливо опинитися в правильний час в правильному місці та чому не можна боятися ставити собі амбітні цілі.

«Джой» (2015)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Історія охоплює відразу чотири покоління, але її центральна героїня – дівчина на ім’я Джой, яка разом зі своїми дітьми винайшла чудо-швабру Miracle Mop, яка сама віджимає воду. На шляху до успіху її очікують втрати та розчарування. Союзники та супротивники будуть постійно мінятися місцями, і тільки багата уява і сила характеру допоможуть Джой пройти через всі життєві труднощі.

Навіщо дивитися?

Фільм наочно показує, як створюються продукти для масового ринку і наскільки в підприємництві важлива стресостійкість.

«Стажист» (2015)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Бену Уіттакеру вже за сімдесят, але він не може спокійно сидіти склавши руки на пенсії. Користуючись нагодою, він стає старшим стажистом в інтернет-магазині модного одягу під керівництвом Джулс Остін. Але колектив на чолі з начальником молодий, і вони не знають, як правильно реагувати на нового члена команди.

Навіщо дивитися?

Цей фільм допомагає зрозуміти, як вибудовувати відносини між працівниками в стартапі таким чином, щоб вони адекватно реагували на появу нових професіоналів і поважали чужий досвід.

«Сироп» (2012)

5 фільмів про роботу в стартапі - porady, news

Амбітний хлопець на ім’я Скат придумує ідею на мільйон доларів, яка може піднести його на вершину кар’єрних сходів. Вона полягає в розробці та просуванні нового енергетика, але його плану заважає сусід. Щоб вийти із ситуації переможцем, Скат береться за реалізацію іншого задуму. Працювати над новим проєктом він буде з його колишньою начальницею, яку він, схоже, зовсім не знає.

Навіщо дивитися?

Фільм розповідає про світ маркетингу і реклами та про те, чому не варто боятися, що хтось вкраде вашу ідею, і що робити, якщо це все-таки відбулося.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu