Новини, Спільнота

Київські розробники запустили сайт для пошуку грантів та стипендій

01 Червня, 2020

Київські розробники запустили онлайн-портал для пошуку грантів та стипендій – повідомляє Vctr.media.

Київські розробники запустили сайт для пошуку грантів та стипендій - community, news

Наталя Наконечна, Іван Затопляєв і Сергій Іщенко запустили портал KickYour.Tech. На ньому зібрали базу грантів і стипендій. Портал повинен допомогти людям з різних сфер, включаючи вчених і засновників стартапів.

За словами Наконечної, Україна має величезний технологічний потенціал, креативні проєкти та команди. Головна проблема – відсутність необхідного фінансування. «Гранти можуть стати розв’язанням даної проблеми, тим більше зараз, в період кризи й мінімізації інвестицій з боку венчурних фондів і компаній», – вважає співзасновниця проєкту.

На KickYour.Tech зібрали гранти для більшості галузей – від журналістики до сільського господарства. Користувачі можуть безкоштовно шукати гранти та стипендії, а також отримати коротку інформацію про них.

Для доступу до повних даних доведеться заплатити. Підписка на 3 місяці коштує $29,99, а річна – $99,99. Також за $5 можна отримати доступ до повної інформації про один грант або стипендію. Для наукових співробітників, викладачів і студентів діє 50% знижка.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu