Гроші, Історії, Новини, Поради

Мільйонер розповів, як, економлячи 70% від доходу, можна розбагатіти та перестати працювати до 35 років

04 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Накопичивши майже $1 млн, 35-річний Стів Адкок пішов з постійної роботи та відправився в подорож країною зі своєю дружиною. «Замість того щоб сидіти в офісі від 8 до 10 годин, ми проводимо час піднімаючись гірськими стежками, катаючись на човні та відвідуючи пивоварні», – пише Адкок. У колонці для CNBC він розповів, якими принципами потрібно слідувати, щоб розбагатіти та добитися фінансової незалежності.

1. Зробіть фінансову свободу своєю метою №1

«У мене була відмінна зарплата, і я добре справлявся зі своєю роботою. Але я відчував жах від того, що ходжу на роботу щодня. Зустрічі, службові конфлікти та довгі поїздки на роботу були нудними. Я хотів залишити життя за графіком з 9 до 5 і подорожувати світом. Так я вирішив зробити ранній вихід на пенсію своєю основною метою», – пише Адкок.

Після цього він зосередився на тому, щоб кардинально змінити свої фінансові звички. Наприклад, почав витрачати не більш ніж 30% доходу. «Спочатку було важко, але потім стало легше, оскільки я постійно нагадував собі, що витрачав гроші на речі, в яких не потребував», – додає мільйонер.

«Жодна зі змін не була жертвою, тому що я знав, що всі вони потрібні для досягнення моєї мети. Це як приводити себе у форму: ви втратите або додасте у вазі тільки в тому випадку, якщо зміните своє харчування і звички. І ви повинні хотіти змін досить сильно, щоб продовжувати робити це», – пояснює Адкок.

2. Активно збільшуйте свій дохід

«Не дивлячись на те, що я заробляв шестизначну суму, я завжди думав про те, як я можу використовувати свої навички, щоб активно примножувати свій дохід», – пише мільйонер.

Він запустив сайт про фінанси та постійно для нього писав. Через деякий час він почав заробляти на цьому близько $1 тис. на місяць. Разом з дружиною він запустив канал на YouTube, де розповідав про свої подорожі, що приносило ще $400- $500 на місяць. І, виділивши трохи вільного часу, він заробляв кілька сотень доларів на фрілансі.

«При цьому я продовжував працювати на своїй основній роботі, тому що це було моє основне джерело доходу. Я хотів показати своєму босові, чому я заслужив підвищення зарплати на 10% або 15% (яке я двічі просив і отримував)», – пише Адкок.

За його словами, Кортні теж кілька разів домагалася підвищення. Оскільки вони економили 70% загального доходу, який варіювався від $200 тис. до $230 тис. на рік, вони швидко наблизилися до дострокового виходу на пенсію.

3. Інвестуйте в цінні активи

Велику частину статку Адкок з дружиною накопичили, інвестуючи у фондовий ринок, нерухомість, реліквії або історичні об’єкти.

«Ідея проста. Ви купуєте актив за певною ціною. Згодом актив збільшується у вартості. Бум, тепер у вас є щось, що коштує більше, ніж при покупці», – пояснює мільйонер.

«Завдяки інвестиціям сума наших заощаджень виросла до $1 млн», – додає він. Тим, хто не знає, з чого почати, Адкок радить скористатися послугами надійного фінансового консультанта.

Мільйонер розповів, як, економлячи 70% від доходу, можна розбагатіти та перестати працювати до 35 років - porady, news, story, groshi

4. Дізнайтеся, куди йдуть ваші гроші

«Один з найбільш ефективних способів позбутися від боргів – точно знати, куди йдуть ваші гроші. Кожен пенні має значення. Це основний принцип, але багатьом людям не вистачає дисципліни, щоб сісти й проаналізувати свої витрати», – пише Адкок.

Кілька простих дій, за його словами, можуть сильно позначитися на фінансах:

  • переглядайте свої рахунки замість того, щоб відкладати їх в сторону;
  • витрати на розваги повинні йти після оплати рахунків;
  • не ігноруйте невеликі витрати (наприклад, ранкова кава, обіди та багато іншого – все це складається в пристойну суму);
  • згадайте про щомісячні підписки та зрозумійте, скільки це коштує і чи використовуєте ви їх насправді.

5. Позбавтеся від речей, які вам не потрібні

«У мене був Corvette Convertible і Cadillac CTS. Також я катався на спортивному мотоциклі Yamaha R1 по місту і платив $150 в місяць за страховку. Але я позбувся цих речей після того, як ранній вихід на пенсію став моєю головною метою», – пояснює Адкок.

Він розповів, що тепер вони з дружиною витрачають на ресторани тільки $50 в місяць, купують новий одяг 2 рази в рік, а техніку тільки в тому випадку, якщо стару не можна полагодити.

«Не потрібно відмовлятися від усього, потрібно переглянути свої пріоритети. Я вірю в те, що потрібно вільно витрачати гроші на речі, які приносять вам радість, і скорочувати витрати на речі, які не потрібні. Сенс в тому, щоб зрозуміти, що робить тебе щасливим, а що ні», – додає Адкок.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu