Безпека, Бізнес, Новини, Поради

Як стратегія 4/10 допоможе повернутися в офіс після карантину і не захворіти

04 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Остаточного закінчення самоізоляції всі чекають з нетерпінням, але водночас бояться. Якщо вийти в офлайн занадто рано і необережно, то не уникнути посилення пандемії. А це, в тому числі, позначиться на бізнесі. Дослідники, економісти та медики всього світу розробляють стратегії плавного виходу з карантину, а країни вивчають експерименти та помилки одна одної. Професор ізраїльського інституту імені Вейцмана Рон Міло і його колеги знайшли спосіб з мінімальними ризиками повернутися до роботи в офісі та розповіли про нього Fast Company.

Ідея побудована на підрахунках. З моменту зараження до небезпеки самому стати носієм хвороби проходить три дні. Це означає, що теоретично досить безпечно працювати або вчитися разом до чотирьох днів, якщо потім буде десятиденна перерва, коли всі залишаться вдома. За десять днів буде ясно, підхопила людина вірус чи ні, і якщо відповідь позитивна, то наступного разу пацієнт просто залишиться на карантині.

Як стратегія 4/10 допоможе повернутися в офіс після карантину і не захворіти - porady, news, business, bezpekaЯк стратегія 4/10 допоможе повернутися в офіс після карантину і не захворіти - porady, news, business, bezpeka

Двотижневий цикл здатний значно знизити ризик поширення COVID-19, пояснює Міло. Дослідники з’ясували, що при використанні такої схеми заражається не більше однієї людини в компанії.

Є різні варіації подібного підходу. Наприклад, в Австрії збираються відправляти дітей до школи, розділивши на дві групи, які будуть по черзі займатися офлайн по п’ять днів разів на два тижні. Міло коментує: чотири дні – це мінімальна відправна точка, можна буде збільшувати час спільної роботи або навчання в міру того, як поширення вірусу сповільниться.

Для бізнесу, в якому перерви не передбачені, адаптувати підхід допоможе позмінна праця. Частина співробітників тоді свій вільний тиждень могли б, наприклад, присвятити підробітку з дому.

Важливо обмежити кількість людей, які одночасно перебувають у спільному просторі. Міло зазначає, що всі компанії, де можлива віддалена робота, повинні на перших порах продовжувати самоізоляцію. У боротьбі з пандемією COVID-19 відповідальність лежить на всіх нас, тому дотримання всіх доступних заходів обережності стосується кожного. Залишаючись вдома, ви допомагаєте швидше перемогти вірус. Важливо, що вихід в офлайн не скасовує колишніх пересторог – якийсь час всім точно доведеться дистанціюватися, носити маски та рукавички.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu