Життя, Кар'єра, Новини, Продуктивність

Як змінити своє життя за рік

05 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Багато людей хочуть щось почати – проєкт, бізнес, навчання і так далі. Блогер Айодежі Авосіка переконаний, що кожен здатний досягти успіху в новій справі, навіть якщо завдання здається нездійсненним. Він поділився порадою, яка в цьому допоможе.

Чи має значення талант? Частково так, але тут варто враховувати контекст. Лише кілька шляхів вимагають таланту, наприклад, кар’єра професійного спортсмена. Більшість інших маршрутів можна успішно подолати, якщо ви просто готові витратити час.

Колись я захопився переглядом Youtube-роликів про те, як робити хороші фотографії. Я купив модну камеру для зйомки відео, але подумав, що фотографія стане більш вдалим хобі. В процесі я натрапив на канал хлопця, який розповідав про свої багаторічні спроби освоїти цей вид мистецтва.

Він не вважав себе художньою натурою й обдарованою людиною. Він показав кілька ранніх знімків – вони виглядали погано і, по суті, були сміттям. А потім поділився недавніми фотографіями – і вони виявилися приголомшливими. Розвиток вимагає часу.

Ось цікава вправа: вивчіть початок кар’єри людини, якою ви захоплюєтеся. Наприклад, можна відкрити її Youtube-канал і знайти найстаріші відео.

Я перевірив кілька каналів, запущених приблизно від трьох до десяти років тому. Виявилося, що в перших роботах блогерів, які зараз випускають бездоганні ролики, було погане освітлення і звук, а знімали їх на телефон або вебкамеру.

Я почитав старі записи в блозі улюбленого письменника і знайшов там незграбну прозу і сирі ідеї, зовсім не такі відточені, як зараз. Навіть якщо поглянути на мої власні пости, то вони не зрівняються з тим, що було п’ять років тому. Розвиток вимагає часу.

Автори постійно запитують: «Як ви навчилися так добре писати?» Вони не дуже хочуть знати відповідь. І, крім того, вони вже її знають. Я безперервно тренувався роками. От і все.

Як змінити своє життя за рік - produktyvnist, news, career, zhyttya

І це стосується будь-якої сфери життя, будь-яких амбіцій, за винятком бажання стати професійним атлетом, голлівудською зіркою тощо. Всього іншого можна досягти шляхом наполегливої ​​праці та регулярної практики. 98% всіх цілей можна реалізувати таким чином.

Може здаватися, що у вас нічого не вийде, але це не так. Знайдіть заняття до душі, і все вдасться. Я зазнав невдачі майже у всіх починаннях, крім письменства. Воно мені підійшло. Знайдіть те, що підходить вам, – з цим буде в десять разів легше працювати.

Як тільки ви виберете відповідну справу і попрактикуєтесь в ній досить довго, колишня версія вас може повністю зникнути. Я позбувся ліні, знайшовши речі, над якими так цікаво працювати, що я просто не можу зупинитися.

Використайте цей місяць, щоб подумати, поекспериментувати, подумки підготуватися, знайти заняття до душі та взяти на себе зобов’язання регулярно приділяти йому час. Через рік ваше життя може стати зовсім іншим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu