Новини, Партнерська новина

ТОП-10 ЗМІ Запорізької області

05 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Як свідчать дані платформи контент-маркетингу PRNEWS.IO і SimilarWeb за квітень поточного року, рейтинг найпопулярніших новинних сайтів Запоріжжя очолив онлайн-ресурс 061.ua – 2,8 млн переглядів за місяць.

До п’ятірки лідерів увійшли Mv.org.ua (1,4 млн), Zp.vgorode.ua (898,5 тис.), Akzent.zp.ua (568,5 тис.) та IpNews (557,4 тис.) візитів користувачів відповідно. За ними йдуть Iz.com.ua, Actual.Today, golos.zp.ua, Vmestezp.org та Inform.zp.ua.

ТОП-10 ЗМІ Запорізької області - partners, news

061.ua – тут можна знайти найсвіжіші новини з життя регіону, прогноз погоди, вакансії та резюме, оголошення, афішу, фото- і відеорепортажі про події міста та області.

Mv.org.ua – один з перших обласних інтернет-порталів. У розділі “місцеві новини” можна вибрати потрібний регіон, а також взяти участь в інформаційному наповненні сайту.

В городе Запорожье (zp.vgorode.ua) – поєднує в собі новини, афішу і довідник підприємств області.

Сайт akzent.zp.ua публікує актуальні новини та власні розслідування стосовно ключових тем з життя Запорізького регіону.

Новинний ресурс IpNews висвітлює важливі події Запорізької області та України.

Інтернет-видання «Индустриальное Запорожье» (Iz.com.ua) охоплює на своїх сторінках всі важливі теми області та країни: політика, культура, спорт, економіка.

Actual.Today – новинний сайт, який в режимі “реального часу” розповідає про події регіону, розміщує аналітику та афішу майбутніх подій.

Голос Запорожья (golos.zp.ua) – новини політики, кримінал, пригоди, знакові персони регіону.

Інформаційно-аналітичний портал «Вместе» (Vmestezp.org) публікує важливу і корисну інформацію: думки мешканців Запоріжжя та інтерв’ю з експертами, журналістські розслідування, новини та курйозні випадки з життя регіону.

Inform.zp.ua – інформаційний портал і сайт новин міста. Кожен день видання розповідає про головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, пригодах, спорту Запоріжжя та України.

* У дослідженні, яке базується на даних SimilarWeb за квітень поточного року, брали участь онлайн-майданчики відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu