Новини, Соціальні медіа

Що читають на Закарпатті: ТОП-10 ЗМІ від PRNEWS.IO

03 Грудня, 2020

Звідки жителі Ужгорода та Закарпатської області дізнаються останні новини розповіли фахівці контент-маркетингової платформи PRNEWS.IO. Вони підготували ТОП-10 найпопулярніших медіа регіону за перші десять місяців 2020 року, які базуються на даних аналітики SimilarWeb*. 

Найпопулярніше видання за період з січня по жовтень поточного року  — Mukachevo.net. У пошуках свіжих новин жителі та гості Ужгорода і Закарпатської області заходили на його сторінки понад 14 млн разів. 

Що читають на Закарпатті: ТОП-10 ЗМІ від PRNEWS.IO - social-media, news

На другій сходинці  — ресурс актуальних новин Перший.com.ua (pershij.com.ua). Його розділи з новинами, статтями, відеоматеріалами та ексклюзивними проєктами читачі відвідали понад 6 млн разів.

Володар почесного третього місця — новини Закарпаття, України та всього світу — інформагентство Goloskarpat.info (5,3 млн сесій). 

Четверта позиція — місцевий представник мережі міських інформаційних порталів «0312.com.ua — сайт Ужгороду» і 4 млн візитів.

Решта позицій рейтингу розподілилися наступним чином:

  • Ще один представник регіональних сайтів» Depo Закарпаття   — 2,2 млн переглядів;
  • Інфопортал «Новини Закарпаття» з репортажами та останніми подіями регіону  — 1,9 млн візитів протягом 10 місяців;
  • «Про Захід» — новини політики, економіки, культури, спорту і соціуму Закарпатського регіону (1,7 млн відвідувань);
  • Uzhgorod.net.ua — свіжі новини, репортажі, відеостріми і оголошення Закарпатської області. За десять місяців сторінки видання відвідали понад 1 млн разів;
  • «Закарпатський кореспондент» – медіа з «живою», постійно оновлюваною новинною стрічкою з початку року читали 670 тис. разів.
  • Новини, природа, пригоди, кулінарні рецепти, гумор і оголошення — на сторінках видання Zakarpatpost.net, яке читачі відвідали 660 тисяч разів.

* У дослідженні, яке засноване на базі SimilarWeb за 10 місяців 2020 року, брали участь сайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu