Бізнес, Гроші, Жінки, Новини

Ян Хуейянь: що відомо про найбагатшу жінку Китаю

14 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Світова статистика показує, що навіть в XXI столітті різниця між зарплатами чоловіків і жінок залишається досить відчутною. Те ж саме стосується і кар’єрного зростання. Як домогтися успіху в таких умовах? Вивчимо історію Ян Хуейянь – найбагатшої мешканки Китаю.

37-річна Ян входить в десятку найбагатших жінок світу за версією Forbes. Вона набагато молодше, ніж більшість інших жінок-мільярдерів. Ян розвиває бізнес у сфері нерухомості: їй належать 57% акцій Country Garden Holdings, яка будує житло та управляє готелями по всій країні.

Ян Хуейянь: що відомо про найбагатшу жінку Китаю - news, zhinky, groshi, businessЯн Хуейянь: що відомо про найбагатшу жінку Китаю - news, zhinky, groshi, business

Сама компанія з’явилася відносно недавно – в 1992 році. Батько Ян був одним зі співзасновників Country Garden Holdings. Ще підлітком його молодша дочка зацікавилася бізнесом, почала відвідувати наради та вчитися азам управління. У 2005 році Ян отримала більшу частину акцій батька, а ще через два роки її вперше назвали однією з найбагатших жінок Китаю. Тоді їй було 25, і вона до цього часу зберігає титул наймолодшої ​​з китайських мільярдерів.

Ян Хуейянь: що відомо про найбагатшу жінку Китаю - news, zhinky, groshi, business

Крім того, Ян є головою освітнього холдингу Bright Scholar Education Holdings. Ця публічна компанія – найбільший китайський оператор міжнародних освітніх проєктів і двомовних шкіл, які працюють за системою K-12 (тобто від дитячого садка до 12 класу школи – прим. ред.). У них працюють носії англійської мови з багатьох країн світу. Діяльність Bright Scholar охоплює навчальні заклади від дитячих садків до шкіл, а також організацію позакласних занять, закордонних освітніх турів, таборів і впровадження різних освітніх технологій. Ян закінчила Університет штату Огайо і мотивує інших студентів отримувати міжнародну освіту і ставати успішними фахівцями.

Освіта для неї дуже важлива. Батько Ян родом з бідної сім’ї. Будучи підлітком, він був змушений займатися сільським господарством замість того, щоб ходити в школу. Він навчався пізніше, коли отримав стипендію. Так у майбутнього мільярдера з’явився шанс побудувати власний бізнес і забути про бідність.

Ян Хуейянь – людина непублічна. Про її особисте життя мало що відомо, крім того, що вона заміжня вже 13 років. Хоча в Китаї найбільше успішних жінок-підприємців у світі (60%), їй вдається зберігати першість в рейтингу найбагатших жінок країни вже сім років поспіль. Зараз її чистий капітал становить $20,8 млрд. У 2018 році вартість акцій компанії Country Garden Holdings виросла так швидко, що всього за чотири дні активи Ян збільшилися на $2 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu