Гаджети, Новини, Технології

П’ять нових функцій, які Android 11 запозичив у iPhone

18 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Це вічна історія: провідні платформи регулярно переймають одна в одної вдалі ідеї. Ось і в недавно представленої бета-версії Android 11 з’явилися п’ять функцій, які добре знайомі користувачам iOS

Управління розумним домом через ОС

Одне з найбільш помітних нововведень Android 11 – можливість керувати розумним домом через операційну систему пристрою. Відповідне меню відкривається за допомогою довгого натискання на кнопку вимикання. В Apple подібна можливість з’явилася раніше: в iOS 10 в меню Центру керування була додана кнопка HomeKit. Тепер така функція є і в Android – управляти гаджетами, підключеними до Google Home, стало зручніше.

Разовий дозвіл

В Android 11 додаткам можна давати не тільки постійні, але і разові дозволи на різні дії на кшталт відстежування місцеположення або доступу до камери. Така ж опція є в iOS 13, представленої Apple минулого року. В Google пішли далі: якщо користувач дав дозвіл на якусь дію, але не використав додаток протягом тривалого часу, він буде скасований.

Просте управління медіаперемиканням

Перемикатися між мультимедійними пристроями стало простіше – в Android 11 можна активувати динаміки Google Home або Bluetooth-навушники прямо в списку сповіщень. Це схоже на значок AirPlay в Центрі управління iOS.

Інтерфейс обробки скріншотів

В Android 11 злегка змінили звичний інтерфейс і зробили його більш схожим на iOS 11. Зробивши скріншот, користувач побачить в нижньому кутку екрану вікно попереднього перегляду з можливістю редагування, додавання коментарів і відправки іншим користувачам. (Раніше відкривати та редагувати скріншоти доводилося через панель сповіщень).

Запис дій на екрані (можливо)

Цю функцію складно назвати винаходом iOS – вона зустрічається у багатьох компаній, в тому числі й у розробників Android. Проте в Google-версії Android запису екрану не було, а необхідність даної функції давно назріла. Варіант, представлений в бета-версії Android 11, дуже нагадує iOS. Доступ до функції здійснюється через меню швидких налаштувань – аналог Центру управління. Втім, її поява поки під питанням – Google неодноразово представляв запис екрану в інших бета-версіях, але в підсумку так його і не запустив. Чи дійде він до публічного релізу Android 11? Скоро побачимо.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu