Бізнес, Кар'єра, Новини, Студенту

Сім стереотипів про студентів бізнес-спеціальностей

19 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо студент вибрав бізнес-напрямок, то в житті його цікавлять тільки гроші – це лише один з безлічі стереотипів, які оточують вивчення підприємництва. Розглянемо сім найпопулярніших кліше і з’ясуємо, чи є в них частка правди.

1. Бізнес – це занадто широкий напрямок

Бізнес як навчальна дисципліна охоплює такі різні теми, як маркетинг, менеджмент, управління кадрами та інші, оскільки всі вони взаємопов’язані. Такий широкий спектр предметів формує у студентів розуміння галузі. Вивчивши основні методи, концепції та теорії, ти зможеш визначитися зі спеціалізацією, вибравши факультативні курси.

Сім стереотипів про студентів бізнес-спеціальностей - studentu, news, career, businessСім стереотипів про студентів бізнес-спеціальностей - studentu, news, career, business

2. Бізнес-освіта дає мало кар’єрних можливостей

Вивчаючи бізнес, ти знайомишся з різними сферами діяльності та потім зможеш адаптуватися до будь-якої. Навчальна програма також охоплює розвиток навичок, які необхідні для твоєї майбутньої кар’єри. Університети регулярно проводять семінари та практикуми, щоб допомогти студентам покращити навички комунікації та розв’язання проблем.

Твоя спеціалізація також буде корисна, тому що вона надає більше можливостей. Наприклад, якщо ти вивчав бізнес в області маркетингу, то зможеш знайти роботу в таких галузях, як FMCG (fast moving consumer goods – товари повсякденного попиту), медіа та розваги, будівництво та технології.

3. Студенти вивчають тільки теорію бізнесу

Більшість бізнес-шкіл пропонують студентам стажування та працевлаштування, щоб допомогти їм застосувати практичні знання в робочому середовищі. Це дозволяє познайомитися зі справжнім бізнес-світом, а також дає можливість протестувати навички та зробити щось в реальних умовах. Крім того, це допоможе доповнити резюме.

Іноді навчальні заклади організовують проєкти разом з галузевими партнерами, щоб студенти могли представити свої бізнес-ідеї та отримати цінний зворотний зв’язок.

4. Бізнес – це легко

Вивчати бізнес не так легко, як здається. Він стає технологічним, і відповідні області швидко розвиваються. Тому теорії та моделі, які викладалися три роки тому, вже можуть втратити свою актуальність. Якщо ти отримуєш бізнес-освіту, потрібно йти в ногу з часом і вчитися адаптуватися, щоб краще розуміти індустрію.

5. Щоб вивчати бізнес, потрібно добре знати математику

Студенту бізнес-спеціальності необов’язково бути експертом з математики. Уміння поводитися з цифрами корисно, але набагато важливіше ефективно спілкуватися з клієнтами з усього світу.

При цьому слід розбиратися в основних принципах ведення бухгалтерії та фінансової звітності. Відсутність здібностей до математики не повинна стати перешкодою для вивчення бізнесу – їх завжди можна розвинути.

6. Всі студенти бізнес-спеціальностей хочуть стати мільярдерами

Деяких студентів дійсно може мотивувати високий заробіток. Але щоб вивчати бізнес, необов’язково мріяти про мільярди. Багато хто вибирає його як основну спеціальність, тому що цікавляться завданнями цього напряму. Інші вивчають бізнес, тому, що хочуть реалізувати свої ідеї та створити команду для досягнення цієї мети.

А якщо підприємницький шлях не для тебе, то можна вибрати програму з управління бізнесом: вона дасть всі навички, необхідні для кар’єри менеджера.

7. Запустити свій бізнес можна ще до випускного

Навчальна програма багатьох університетів містить інформацію, необхідну для того, щоб досягти успіху в бізнесі. Багато студентів дійсно змогли створити свої компанії та запустити популярні додатки ще під час навчання.

А деякі виші навіть працюють зі стратегічними партнерами, які виступають в ролі наставників для студентів, що бажають побудувати власний бізнес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu