Новини, Технології

Basecamp презентувала бета-версію нового поштового сервісу Hey

22 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Basecamp представила бета-версію нового продукту Hey – поштового сервісу для тих, кому набрид Gmail і Outlook. Він платний. Річна підписка обійдеться в $99. У Basecamp запевняють – воно того варте, адже творці врахували всі інсайти своєї роботи з іншими поштовими сервісами та зробили цей максимально зручним. Видання The Verge розповіло про особливості нового продукту.

У Hey вважають, що всі листи в електронній пошті повинні бути розділені на три категорії: ті, на які потрібно відповісти, які користувач хоче прочитати, і квитанції.

Коли користувач вперше отримує лист, він потрапляє в окрему папку, де можна вибрати – отримувати чи ні повідомлення від цього відправника в майбутньому. Якщо ні, відправник зникне з поштової скриньки. Але це можна виправити, в налаштуваннях сервісу його можна буде повернути.

Basecamp презентувала бета-версію нового поштового сервісу Hey - tech, news

При цьому листи тих, кого користувач «схвалив», також можна фільтрувати. Спочатку всі вони потрапляють в папку «Вхідні», які Hey називає Imbox (скорочення від important box). Там вся непрочитана пошта розміщується зверху, а раніше прочитана – знизу у зворотному хронологічному порядку. Це вигідно відрізняє Hey від Gmail, який просить кожен раз архівувати старі листи.

Basecamp презентувала бета-версію нового поштового сервісу Hey - tech, news

Також Hey дозволяє фільтрувати квитанції, повідомлення про відправку і поміщати їх в папку Paper Trail. Для довших листів, новинних розсилок або електронних каталогів, є розділ The Feed, призначений для перегляду повідомлень у вигляді RSS-стрічки.

Під кожним листом є дві кнопки: «Відповісти зараз» і «Відповісти пізніше». При натисканні другої лист потрапить в нижню частину Imbox. Коли користувач буде готовий відповісти, всі листи можна відкрити в режимі Focus & Reply – в лівій панелі буде розміщено зміст листа, а праворуч – поле для відповіді.

Basecamp презентувала бета-версію нового поштового сервісу Hey - tech, news

Сервіс Hey створив окрему папку Set aside для листів, до яких користувачеві буде потрібний швидкий доступ. Це може бути квиток в кіно або посадковий талон.

Ще однією вигідною відмінністю Hey від Gmail є засіб перегляду файлів. Він дозволяє бачити всі вкладення у вашій поштовій скриньці, які відправники прикріплювали в листах.

Basecamp презентувала бета-версію нового поштового сервісу Hey - tech, news

У сервісі Hey також доступна функція під назвою Clippings. Завдяки їй користувач може виділяти в електронних листах фрагменти, які йому сподобалися, і вони будуть додані в колекцію інших основних моментів.

За словами генерального директора Basecamp Джейсона Фріда, вже понад 50 000 осіб приєдналися до списку очікування, щоб отримати свій обліковий запис Hey. У планах – залучити 100 000 клієнтів, а також створення версії для бізнесу з функціями для команд.

Сервіс почне роботу з липня 2020 року. До цього зареєструватися можна тільки за запрошенням. Для його отримання, необхідно відправити лист на адресу iwant@hey.com, в якому розповісти, що ви думаєте про електронну пошту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu