Новини

Rozetka стала єдиним продавцем товарів Apple на своєму маркетплейсі. Пропозиції від продавців-партнерів зникли з сайту

22 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

На сайті найбільшого в Україні маркетплейса Rozetka з недавніх пір можна купити продукцію Apple тільки в одного продавця – у самої «Розетки». Електроніка Apple від продавців-партнерів зникла з сайту, залишилися тільки аксесуари. На це звернули увагу журналісти Retailers.

«Цього року Rozetka прийняла рішення продавати під власним брендом, а не через систему маркетплейсів, техніку Apple», – підтвердили виданню в пресслужбі офіційного дистриб’ютора Apple «Асбіс-Україна».

У списку офіційних реселерів на сайті дистриб’ютора Rozetka вказана, але маркетплейса немає в повному переліку магазинів, в яких можна купити товари Apple в Україні.

У пресслужбі «Розетка» відмовилися коментувати видалення Apple-пристроїв від партнерів з маркетплейса. Владислав Чечоткін лише підтвердив, що «Розетка» дійсно відновила продаж Apple.

Нагадаємо, в серпні 2018 року компанія перестала продавати Apple. Тоді Чечоткін пояснив, що в Україні продається переважно контрабандна техніка і зазначив, що його компанія перегляне своє рішення, «якщо ситуація зміниться».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu