Бізнес, Країна, Новини, Стартапи

Мінцифри запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців

23 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Міністерство цифрової трансформації запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців. Про це повідомляється на офіційному каналі Мінцифри в Telegram.

Що це таке

Курси можна пройти на платформі «Дія.Бізнес». Навчання проходить у форматі навчальних серіалів, які формують освітній курс.

Мінцифри запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців - startups, news, country, businessМінцифри запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців - startups, news, country, business

В рамках кожного серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть проходити тести та отримувати додаткові корисні матеріали. За підсумком фінального тесту учень отримує сертифікат, який підтверджує набуті навички.

В майбутньому передбачається формат змішаного навчання: частина буде проходити онлайн на платформі, а частина – офлайн, на базі центрів підтримки підприємців «Дія.Бізнес».

Зараз на сайті можна пройти курс «10 кроків для початку власної справи», передбачений для бізнесменів-початківців. Нові освітні програми будуть з’являтися щомісяця.

Мінцифри запустило безкоштовну онлайн-школу для підприємців - startups, news, country, business

«Підтримка підприємництва – один з ключових пріоритетів Мінцифри. «Фішка» нашого проєкту – формат навчання за допомогою освітніх серіалів. Це не тільки корисно, а й захопливо. Це можливість пройти системне навчання. І підприємці з сіл і маленьких міст, у яких раніше не було такої можливості, тепер можуть пройти таке навчання. Щомісяця на сайті будуть з’являтися нові освітні серіали на важливі для підприємців теми.»

Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Дія.Бізнес» – це сайт для підприємців малого та середнього бізнесу. Портал працює в таких напрямках: інформаційна платформа, служба онлайн-консультацій і офлайн центри підтримки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu