Новини, Поради, Розробникам

Фільми та серіали про світ технологій

30 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Продовжуємо ділитися на нашому сайті добірками цікавих фільмів та серіалів. Цього разу добірка для розробників (і про розробників). Тим паче, що зараз на вустах новий міні-серіал «Розраби».

Розраби (Devs)

Виробництво США, 2020 рік

За жанром цей міні-серіал – технологічний трилер. Лілі Чан і її хлопець Сергій Павлов працюють в технологічній компанії «Амайя». Компанія займається квантовими обчисленнями і є безперечним лідером в цій області. Крім звичайних відділів в «Амайя» є ще й відділ з підвищеною секретністю – «розраби». Власне, серіал починається з того, що Сергію, талановитому розробнику, пропонують місце в цьому відділі.

Серіал відрізняється тим, що в ньому порушується багато технічних питань.

Завантаження (Upload)

Виробництво США, 2020 рік

Міні-серіал «Завантаження» це комедія з елементами драми. У відносно недалекому майбутньому (2033 рік) люди мають можливість після смерті завантажитися в віртуальну реальність. Програміст Нейтан Браун помер, потрапивши в аварію, і в результаті опинився в такому ось віртуальному раю.

У фільмі є лінія романтичних відносин Нейтана з дівчиною зі служби підтримки, а також детективна лінія: можливо, загибель Нейтана не була випадковістю.

Окреме задоволення для глядача – спостерігати за технічними рішеннями віртуального раю.

З машини (Ex machina)

Виробництво Великобританії, 2014 рік

В основі фільму лежить тема штучного інтелекту і розробок в цій сфері. Головний герой фільму – Калеб Сміт. Він програміст в компанії Blue Book, яка домінує на ринку пошукових систем. В якості нагороди за перемогу в конкурсі Калеб отримує право провести тиждень в будинку CEO компанії – Натана. Там Калеб знайомиться з двома роботами-гуманоїдами: Авою та Кіоко. Натан пропонує Калебу випробувати штучний інтелект Ави.

Сама назва фільму – відсилання до латинського виразу «Deus ex machina» ( «бог з машини»), що означає раптовий поворот у сюжеті, пов’язаний з впливом божественних сил.

Енігма (Enigma)

Виробництво Великобританії і США, 2001 рік

Криптоаналітики в Блечлі-Парку (там розташовувалася Урядова школа кодів і шифрів Великобританії) намагаються розгадати код «Енігми» – німецької шифрувальної машини.

До роботи залучають Тома Джеріко – молодого математика. Сам Том при цьому намагається розібратися, куди зникла його кохана. На відміну від «Гри в імітацію» тут не виведений образ Алана Тьюрінга, але від цього фільм не стає менш цікавим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu