Новини, Поради, Розробникам

Фільми та серіали про світ технологій

30 Червня, 2020

Продовжуємо ділитися на нашому сайті добірками цікавих фільмів та серіалів. Цього разу добірка для розробників (і про розробників). Тим паче, що зараз на вустах новий міні-серіал «Розраби».

Розраби (Devs)

Виробництво США, 2020 рік

За жанром цей міні-серіал – технологічний трилер. Лілі Чан і її хлопець Сергій Павлов працюють в технологічній компанії «Амайя». Компанія займається квантовими обчисленнями і є безперечним лідером в цій області. Крім звичайних відділів в «Амайя» є ще й відділ з підвищеною секретністю – «розраби». Власне, серіал починається з того, що Сергію, талановитому розробнику, пропонують місце в цьому відділі.

Серіал відрізняється тим, що в ньому порушується багато технічних питань.

Завантаження (Upload)

Виробництво США, 2020 рік

Міні-серіал «Завантаження» це комедія з елементами драми. У відносно недалекому майбутньому (2033 рік) люди мають можливість після смерті завантажитися в віртуальну реальність. Програміст Нейтан Браун помер, потрапивши в аварію, і в результаті опинився в такому ось віртуальному раю.

У фільмі є лінія романтичних відносин Нейтана з дівчиною зі служби підтримки, а також детективна лінія: можливо, загибель Нейтана не була випадковістю.

Окреме задоволення для глядача – спостерігати за технічними рішеннями віртуального раю.

З машини (Ex machina)

Виробництво Великобританії, 2014 рік

В основі фільму лежить тема штучного інтелекту і розробок в цій сфері. Головний герой фільму – Калеб Сміт. Він програміст в компанії Blue Book, яка домінує на ринку пошукових систем. В якості нагороди за перемогу в конкурсі Калеб отримує право провести тиждень в будинку CEO компанії – Натана. Там Калеб знайомиться з двома роботами-гуманоїдами: Авою та Кіоко. Натан пропонує Калебу випробувати штучний інтелект Ави.

Сама назва фільму – відсилання до латинського виразу «Deus ex machina» ( «бог з машини»), що означає раптовий поворот у сюжеті, пов’язаний з впливом божественних сил.

Енігма (Enigma)

Виробництво Великобританії і США, 2001 рік

Криптоаналітики в Блечлі-Парку (там розташовувалася Урядова школа кодів і шифрів Великобританії) намагаються розгадати код «Енігми» – німецької шифрувальної машини.

До роботи залучають Тома Джеріко – молодого математика. Сам Том при цьому намагається розібратися, куди зникла його кохана. На відміну від «Гри в імітацію» тут не виведений образ Алана Тьюрінга, але від цього фільм не стає менш цікавим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu