Кар'єра, Новини

Експерти назвали 5 найпотрібніших професійних навичок сьогодення

30 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У зв’язку з кризою рівень безробіття у світі зростає. Не всім захочеться міняти професію, але для деяких звільнення стане шансом почати новий етап у своїй кар’єрі. Про те, яких професійних якостей очікують від кандидатів роботодавці, розповіли американські експерти.

Робота з даними

Частіше ніж інші корисні вміння фахівці згадують здатність аналізувати та інтерпретувати дані. «Зараз ми виходимо з карантину, і немає сумнівів, що важливість даних в нашому світі зросте», – говорить Джейк Шварц, генеральний директор компанії General Assembly, що навчає програмування і Data Science. Багато компаній були змушені перейти в онлайн, і тепер вони приділяють більше уваги вивченню споживчих звичок в мережі. «Попит з боку роботодавців на навички, пов’язані з розумінням шаблонів мислення і поведінки покупців у віртуальному світі, збільшується», – погоджується Адам Енбар, глава компанії Flatiron School – школи програмування, Data Science та аналітики у сфері кібербезпеки.

За даними LinkedIn, Data Science – одна з найбільш часто згадуваних навичок у вакансіях. А одна з найпопулярніших мов програмування для роботи з даними – SQL.

Комунікативні навички

Багато хто вважає, що, крім технічних навичок, у світі після коронавірусу зросте і потреба в софт скілз. Алісса Мервін, віцепрезидент LinkedIn Sales Solutions, вважає, що в міру переходу бізнесу в мережу знадобиться розвивати емпатію і здатність слухати. Її підтримує глава HackerRank Вівек Равісанкар: чим менше люди взаємодіють в фізичному світі, тим важливіше здатність ясно доносити свої думки онлайн. У листуванні, під час відеоконференцій і телефонних дзвінків через технічні обмеження вища ймовірність непорозуміння. «Емоційний і соціальний інтелект також будуть цінуватися високо», – додає Равісанкар.

Освоювати навички спілкування через інтернет здається контрінтуїтивним рішенням. Попри це, курси, присвячені емоційному інтелекту та комунікативним технікам, останнім часом набирають популярність.

Креативність

LinkedIn проаналізував сотні тисяч вакансій, щоб визначити найбільш затребувані вміння 2019 року. Виявилося, що найпопулярніша «м’яка навичка» – креативність.

«Хоча такі якості, як гнучкість і креативність, завжди цінувалися на роботі, зараз вони важливі, як ніколи раніше. Здатність адаптуватися до таких нових умов, як необхідність працювати з дому, участь в онлайн-зустрічах та пошук балансу між робочою і сімейним життям, зараз вкрай важлива для нашої продуктивності, – каже Сесіль Альпер-Леру, віцепрезидент Ultimate Software. – Гнучкість допоможе нам підлаштовуватися під ці зміни, а креативність – використовувати старі навички по-новому».

Управління штучним інтелектом

На думку Карена Фічука, генерального директора Randstad North America, пандемія коронавірусу привела до поширення автоматизації. Тому найближчим часом зросте важливість таких областей знання, як робота зі штучним інтелектом і машинне навчання.

Глава некомерційної організації Technovation Тара Чкловські вважає, що експерти зі штучного інтелекту володіють не тільки глибокими технічними знаннями, а й аналітичними навичками, які допоможуть «творчо розв’язувати проблеми реального світу».

Одна з найпопулярніших мов програмування для роботи зі штучним інтелектом – Python. Її вивчення, на думку глави Genesis10 Харлі Лвіппмана, буде популярне ще довгий час і подарує тим, хто освоїть її, багато можливостей.

Експертиза в кібербезпеці

Все більше людей переходять на віддалену роботу і все більше компаній переводять свій бізнес в інтернет. Тому, на думку генерального директора Accenture of North America Джиммі Етеріджа, безпека в мережі – ще одна важлива професійна сфера, яка потребуватиме фахівців. Zoom вже піддався хвилі кібератак, і Етерідж впевнений, що атаки триватимуть, адже набагато більше людей тепер працюють з дому.

Згідно з дослідженням 2019 року, у сфері кіберзахисту вже влаштовані близько 2,8 мільйона людей по всьому світу. Однак для надійного захисту світового бізнесу від онлайн-злочинців знадобляться ще мінімум чотири мільйони експертів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu