Бізнес, Гроші, Новини

Сфери бізнесу, де простіше стати мільйонером

26 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Дослідницька компанія Wealth-X проаналізувала дані про тисячі людей по всьому світу зі статком понад $5 млн і склала топ-10 сфер, в яких найбагатші люди заробили свої гроші. Про це повідомляє Business Insider.

10. Їжа та напої

За даними Wealth-X, в цій галузі більше $ 5млн змогли заробити лише 3,8% підприємців.

Сфери бізнесу, де простіше стати мільйонером - news, groshi, businessСфери бізнесу, де простіше стати мільйонером - news, groshi, business

9. Будівництво і виробництво техніки

У цій сфері свої гроші заробили 3,9% найбагатших людей.

У їх числі – Джеймс Дайсон, який винайшов перший у світі пилосос без мішка і заснував власну компанію з виробництва побутової електроніки Dyson. Його чистий капітал оцінюється в $6,1 млрд.

8. Готельний бізнес і розваги

Частка найбагатших людей, які заробили на готельному бізнесі та розвагах, становить 4,1%.

Колишній вуличний артист Гі Лаліберте заробив статки у $1,2 млрд після того, як його монреальська циркова трупа перетворилася на багатомільярдну імперію розваг, відому як Cirque du Soleil.

7. Виробництво

4,1% заможних людей заробили свої статки в виробничому секторі, сказано в дослідженні.

У цей список увійшла Діана Хендрікс, яка заробила $8,9 млрд, очолюючи компанію ABC Supply (виробляє покрівлю, вікна і сайдинг).

6. Технології

Білл Гейтс і Марк Цукерберг є, можливо, одними з найвідоміших мільярдерів, але відносно невеликий відсоток від усіх заможних людей у світі заробляє свої гроші на технологіях, відзначає Business Insider. За даними дослідження, їх тільки 4,7%.

5. Охорона здоров’я

Близько 5% людей зі статком понад $5 млн заробили свої гроші у сфері охорони здоров’я.

4. Нерухомість

5,4% заможних людей заробили свої статки на нерухомості. Наприклад, найбагатшим девелопером Америки є Стівен Росс з чистим капіталом в $7,6 млрд.

3. Некомерційні та громадські організації

Понад 7% мільйонерів зайняті в некомерційних організаціях повний робочий день. При цьому багато хто з них спочатку заробили свої гроші в інших галузях, наприклад, як Білл і Мелінда Гейтс.

2. Споживчі послуги

Близько 16% найбагатших людей заробили свої статки у сфері споживчих послуг.

1. Банкінг та фінанси

За даними Wealth-X, більшість (близько 30%) підприємців зі статком понад $5 млн заробили свої гроші в банківській галузі або сфері фінансів. У їх числі – генеральний директор JPMorgan Chase Джеймс Даймон.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu