Новини, Стартапи

Аналітики назвали найкращі міста для стартапів. Серед них стало більше міст Азії

03 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Кремнієва долина залишається головним у світі місцем для стартапів, за нею йдуть Нью-Йорк і Лондон, говориться у звіті Global Startup Ecosystem 2020. Аналітики вивчили стан різних регіонів, їх привабливість для стартапів та глобальні економічні наслідки пандемії.

США

Кремнієва долина продовжує очолювати рейтинг найкращих екосистем для стартапів за версією Startup Genome. Регіон набрав максимальні 10 балів в кожній категорії, за винятком пов’язаності (connectedness), – 7 балів. Інші критерії: представленість, фінансування, охоплення ринку, знання і таланти.

Нью-Йорк, який посів друге місце, відстає від Долини за охопленням ринку (9 балів) і знань (5). У рейтингу є й інші міста США: Бостон (5 місце), Лос-Анджелес (6, розділяє з Тель-Авівом), Сіетл (9), Вашингтон (11), Чикаго (14) та Остін (19).

Європа

Найвище місце в Global Startup Ecosystem 2020 серед європейських міст займає Лондон, що розділив другу сходинку з Нью-Йорком.

За останні кілька років Стокгольм та Амстердам значно піднялися в списку: Стокгольм зайняв 10 місце завдяки сильним екзітам, а Амстердам – ​​12 (піднявся на 7 рядків з 2015 року). В першу двадцятку також увійшли Париж (13 місце) та Берлін (16).

Азія

У 2020 році 30% топових екосистем припали на Азійсько-Тихоокеанський регіон, 6 з 11 нових учасників рейтингу також належати Азії. Пекін – на 4 місці, Токіо, яке зайняло 15 рядок, і Сеул (20) витіснили індійське місто Бангалор і Сан-Дієго.

Китайський Шеньчжень розмістився на 22 сходинці, а Ханчжоу – на 28. Сінгапур, відомий своїми фінансовими технологіями, на 17-му місці, між Берліном та Торонто.

Наслідки пандемії

Перспективи стартапів залишалися переважно позитивними до грудня 2019 року, коли почалося поширення COVID-19 по всьому світу, зазначає Next Web. Компанії одночасно зазнали труднощів з фінансуванням і зниженням попиту.

Згідно Startup Genome, 4 з 10 стартапів зараз знаходяться в червоній зоні: у них є не більше 3 місяців злітно-посадкової смуги. 3 з 4 компаній, що мали домовленості з інвесторами, в період пандемії зіткнулися з припиненням збору коштів, у 18% інвестори скасували раунд, 54% раунд відклали на невизначений термін.

На глобальному рівні фінансування скоротилося на 20% за перші три місяці 2020 року. У Китаї показник впав більш ніж на 50% в порівнянні з рештою світу.

Близько 72% стартапів зіткнулися з падінням доходу, майже у 40% дохід зменшився на 40% і більше. Виріс показник тільки у 12% компаній. Понад 60% стартапів звільнили співробітників або знизили зарплату. У компаніях, які пішли на скорочення ЕПЗ, в середньому урізали 33% робочих місць.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu