Новини, Поради, Продуктивність

Шість плейлистів на Spotify, які допоможуть створити робочий настрій

06 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Багатьом комфортніше працювати під музику. При цьому в композиціях не повинно бути слів – вони відвертають увагу. Портал Fast Company підібрав шість плейлистів, які допоможуть зберігати зосередженість протягом робочого дня.

Бадьорий ранок

Двогодинний плейлист Upbeat Instrumentals допоможе підбадьоритися вранці. Підбірка знайомих попкомпозицій без слів відмінно підійде, щоб розібрати робочу пошту і почитати новини під каву. А потім можна переходити до більш серйозних завдань.

Робота над текстом

На створення довгих робочих документів часто йде море енергії. Для таких випадків стане в пригоді плейлист Instrumental Hip Hop/Chill Hip Hop/Jazzy. Це чудова колекція стриманих ритмічних мелодій, які створюють приємний звуковий фон і при цьому не заважають творчому процесу. В плейлисті тривалістю 21 годину багато треків одних і тих же виконавців – якщо один з авторів особливо вам сподобається, знайти інші його композиції буде легко.

Пошук нових ідей

Якщо вам потрібно генерувати ідеї та створювати нові концепції, спробуйте Creative Work Day – Instrumental. Плейлист триває близько семи годин – вистачить навіть на серйозний мозковий штурм.

Дослідження, читання, огляд

Іноді весь робочий день складається з читання звітів, редагування документів та інших рутинних дій. Для таких моментів підійдуть заспокійливі композиції Peaceful and Calming Jazz for Reading and Work. Плейлист триває п’ять з половиною годин. Музика ніби промовляє: «Продовжуй, у тебе добре виходить». Часом це саме те, що потрібно почути.

Перемикання на домашній ритм

Під кінець напруженого дня важливо переключитися з робочого режиму в домашній. Для цього можна включити плейлист Indie Folk Instrumentals і зайнятися чимось простим під акомпанемент акустичної гітари та піаніно – наприклад, навести порядок на робочому столі або оплатити рахунки. Плейлист триває близько шести з половиною годин.

Найдовший плейлист

Гарний варіант для тих, у кого є запасний комп’ютер, пристойні динаміки та бажання слухати розслаблюючі інструментали весь день. Спіймати одну і ту ж композицію двічі майже неможливо – плейлист Instrumental, Relaxing & Nostalgic триває 125 годин і складається в основному з фортепіанних п’єс, які відмінно вписуються в атмосферу домашнього офісу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu