Новини, Стартапи, Транспорт

Авто для великої компанії: нова категорія XL від Bolt

09 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Bolt запускає нову категорію XL. Пасажири зможуть замовити містке авто на 6 посадочних місць.

Бувають ситуації, коли необхідно викликати авто для групи людей. Наприклад, великій родині з валізами потрібно доїхати до вокзалу. Організувати таку поїздку непросто. Спеціально для подібних ситуацій компанія Bolt запускає нову категорію XL. Тепер не потрібно замовляти кілька автомобілів, щоб довезти всіх членів сім’ї. Приїде авто з достатньою кількістю посадкових місць і доставить пасажирів до місця призначення.

Послуга запускається в Києві в тестовому режимі. Щоб скористатися новою категорією, необхідно в додатку Bolt вказати потрібну локацію, а потім вибрати категорію XL і містке зручне авто приїде за лічені хвилини.

У категорії XL доступні авто на 6 і більше посадочних місць. Наприклад, Volkswagen Multivan, Mercedes-Benz Vito, Renault Lodgy, Opel Zafira, Ford Galaxy. Мінімальна вартість поїздки становитиме 75 грн.

«Ми часто отримували прохання від користувачів додати категорію, в якій можна було б викликати авто з великою кількістю посадочних місць. Ми вивчили ринок і зрозуміли, що дійсно є необхідність у такій послузі. Тому зараз ми запускаємо категорію XL у тестовому режимі», ― повідомив регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu