Маркетинг, Новини, Продуктивність, Стартапи

EVO і Rozetka запустили безкоштовну школу електронної комерції

09 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

9-го липня стартувала безкоштовна освітня онлайн-платформа для підприємців «Школа Ecomа» від EVO (Prom, Zakupki. Prom, «Вчасно») і Rozetka. У першому заході школи – онлайн-марафоні «Бізнес-руханка» – взяли участь 7 тисяч підприємців.

Що це?

Тут навчатимуть, як відкрити онлайн-магазин, відокремитися від конкурентів, налагодити системний бізнес, знайти постачальників, вигідно продати, купити, орендувати майно, оцифрувати бізнес, знайти додаткові канали продажів, вийти на нові ринки. Всі навчальні матеріали – відео, статті, інструкції – від практиків і лідерів українського Еком. Тільки на Prom і Rozetka будують бізнес понад 70 тисяч українських підприємців.

Для кого?

Платформа – для кожного, хто хоче почати та розвивати свою справу в онлайні.

«Ми віримо в самореалізацію людей через підприємництво в широкому сенсі цього поняття. Для нас підприємець – це людина, яка бере на себе відповідальність за зміну свого життя або оточення за допомогою власних дій. Незалежно від того, яка це діяльність – організація ОСББ, виробництво свого продукту, продаж товарів в інтернеті, бажання перевести свою компанію на електронний документообіг – продукти EVO існують для того, щоб створювати умови для такої самореалізації «, – вважає Микола Палієнко, співзасновник групи компаній EVO.

Платформа – для кожного, хто хоче почати та розвивати свою справу в онлайні.

“Ми в Rozetka розуміємо, як і що робити, для того, щоб інтернет став ключовим джерелом продажів. Знаємо, як будувати сервіс, як працювати з клієнтами та виконувати свої обіцянки. Зараз дуже важливо підтримати малий бізнес, підприємців, які тільки починають свій шлях або проходять непростий період через карантин і економічного спаду. Ми раді розділити з ними свої знання та експертизу », – сказав Владислав Чечоткін, співзасновник онлайн-рітейлера Rozetka.

Як буде проходити навчання?

Курси розділені на три рівні складності: для початківців і досвідчених підприємців, готових до «прориву» або зміни напрямку бізнесу.

Курс можна вибрати самостійно або пройти тест і отримати рекомендації, з чого почати. Темп і формат навчання учасник визначає самостійно – рухатися по темам поступово або вибірково вивчати найцікавіші модулі. Після закінчення курсу можна пройти тестування, переконатися в засвоєнні матеріалу та отримати сертифікат.

На старті контент Школи Ecoma – від фахівців і клієнтів маркетплеймів Prom.ua та Rozetka, майданчики державних і комерційних закупівель zakupki.prom.ua, сервісу електронного документообігу «Вчасно». Програма буде постійно поповнюватися новими матеріалами та спеціалізованими курсами. Тут же будуть проходити вебінари й онлайн майстер-класи. У планах – вчити не тільки продавців, а й покупців: як безпечно і зручно купувати в інтернеті.

Перший захід школи – Всеукраїнський безкоштовний онлайн-марафон «Бізнес-руханка» – подивилися понад 7 тисяч підприємців, сотні охочих протягом марафону вже зареєструвалися в Школі Ecomа.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu