Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

Заснований українцями Rentberry залучив $4,5 млн

16 Липня, 2020

Заснована українцями онлайн-платформа для довгострокової оренди житла Rentberry залучила $2,3 млн інвестицій на майданчику WeFunder від більш ніж 2000 приватних інвесторів. Кошти планують витратити на запуск нового продукту.

Це був третій інвестиційний раунд Rentberry, в рамках якого стартап залучив $4,5 млн (з них $2,3 – на WeFunder). У цьому раунді взяли участь фонд Angel Investors Marlborough, партнер компанії McKinsey&Company Срікант Інампуді, а також CEO Invesque Скот Вайт.

Заснований українцями Rentberry залучив $4,5 млн - startups, news, investytsiyi, businessЗаснований українцями Rentberry залучив $4,5 млн - startups, news, investytsiyi, business

Раунд закрили 29 червня 2020 року. Таким чином сумарно на рахунку стартапу $13 млн інвестицій.

Що таке Rentberry

Rentberry – український стартап в області нерухомості. Спочатку запускався на ринку в США, проте надалі сервіс масштабували також на Європу та Азію. На цей час, за словами розробників, Rentberry доступний в більш ніж 40 країн.

Заснований українцями Rentberry залучив $4,5 млн - startups, news, investytsiyi, business

Продукт Rentberry – це платформа для довгострокової оренди житла. Всі процеси – перегляд квартири, підписання договорів і щомісячні платежі – відбуваються онлайн. Фішка Rentberry в тому, що на сайті можна пропонувати свою ціну за квартиру, буквально перетворюючи процес здачі-оренди в аукціон.

Станом на 2019 рік на платформі зареєстровано 6 млн об’єктів по всьому світу і 900 000 користувачів. На поточний момент Rentberry заявляє 292 000 активних користувачів на місяць.

Вся команда Rentberry, включаючи фаундерів (Олексій Любинський, Лілія Остапчук, Олександр Котовський та Денис Голубовський) з України. Розробка продукту ведеться в Київському офісі. На сьогодні в компанії працює 30 осіб.

На що залучали гроші

У 2020 році Rentberry планує запустити на своїй платформі VR-інструмент, який, за словами розробників, допоможе повністю усунути рієлторів та посередників з процесу оренди житла. Гроші витратять на його розробку і запуск, а також подальший розвиток платформи на нових ринках.

За свою історію стартап сумарно залучив понад $13 млн інвестицій. Серед інвесторів: Zing Capital, 808 Ventures, Beechwood Ventures, ангели з Google, McKinsey і CBRE.

Що таке WeFunder

WeFunder – це краудфандингова платформа для мікроінвестування в стартапи. Тут кожен охочий може вкластися в стартап, що йому сподобався, з сумою від $100, і потім, як повноцінний акціонер, отримувати регулярні звіти та дивіденди, в разі виходу компанії в прибуток.

На WeFunder попереджають, що не дають ніяких гарантій щодо повернення коштів. Якщо стартап збанкрутує, то мікроінвестори просто втратять свої гроші.

У проєкт Rentberry через WeFunder вклалися 2 216 мікроінвесторів. Сума склала $2 319 549. Збір коштів завершився 30 червня 2020 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu