Бізнес, Новини, Стартапи, Технології

П’ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень

27 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

В останні місяці онлайн-навчання зайняло важливе місце в нашому житті. Поки неясно, коли школи та університети зможуть відновити офлайн-заняття, тому світовий EdTech-ринок переживає сплеск попиту. Публікуємо список стартапів, які за допомогою технологій змінюють освітній процес в Південній Кореї.

1. RiiiD

Цей стартап, який використовує штучний інтелект з глибоким навчанням, надає учням персоналізовані рішення. Його додаток SANTA TOEIC (Test of English for International Communication) допомагає підвищити оцінки по TOEIC за допомогою технології, що відстежує поведінку користувача під час навчання.

П'ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень - tech, startups, news, businessП'ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень - tech, startups, news, business

RiiiD був заснований у 2014 році, він планує стати лідером на міжнародному ринку постачальників ШІ-рішень для навчання. Тільки в Кореї кількість користувачів платформи досягло мільйона осіб. Компанія також вийшла на ринки Японії та В’єтнаму.

Riiid присутній і на B2B-ринку з платформою santA.Inside – це освітній ШІ-інструмент для зростаючої індустрії підготовки до іспитів. Нещодавно компанія відкрила в США всесвітню мережу Riiid Labs.

П'ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень - tech, startups, news, business

2. KnowRe

Ця платформа допомагає легше вчити математику за допомогою адаптивних програм з ігровими елементами. Програма написана для школярів і забезпечує персоналізований і захопливий досвід. Якщо потрібно розв’язувати задачу, вона розбивається на невеликі компоненти та система оцінює, де могла бути допущена помилка. Алгоритм створює для кожного учня персоналізований розклад, який враховує його сильні та слабкі сторони, і надає зворотний зв’язок вчителю, щоб він міг адаптувати уроки в школі.

У 2014 році компанія відкрила головний офіс в Нью-Йорку і запустила версію для США. KnowRe успішно співпрацювала з такими EdTech-компаніями, як Daekyo, Sylvan Learning і EBS.

П'ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень - tech, startups, news, business

3. EduCast

Цей корейський стартап об’єднує учнів і освітні установи. Він був заснований у 2012 році групою підприємців з-поміж студентів Національного університету Сеула. EduCast – портал з лекціями, де кожен може виступити в ролі викладача або учня. Тут можна знайти матеріали на будь-яку тему – від математики та іноземних мов до дизайну та програмування. Технічна команда сайту допомагає як у фільмуванні лекцій, так і в їх просуванні.

П'ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень - tech, startups, news, business

4. Marvrus

Стартап надає VR-, AR- і MR-інструменти для викладання англійської як іноземної. Його флагманська технологія – VR Yeleport English: студент надягає VR-окуляри, підключені до смартфона, і виявляється в різних місцях і ситуаціях, взаємодіючи з носіями мови з Австралії, Англії, Америки та інших країн. Технологія розпізнавання голосу забезпечує користувачеві персоналізований зворотний зв’язок.

5. XELF

Хоч це і не освітній портал, він заслужив право потрапити в наш список. Це авторська платформа на базі HTML-5, яка дозволяє створювати контент в браузері без установки будь-яких програм і з будь-якого пристрою – навіть зі смартфона. XELF можна використовувати для формування презентацій, карток, освітніх матеріалів і багато іншого. Минулого року стартап брав участь в Edutech Asia 2019 – найбільш значущій виставці освітніх технологій в Азії та привернув на платформу багато постачальників контенту для дистанційної освіти.

П'ять корейських EdTech-стартапів, які виводять освіту на новий рівень - tech, startups, news, business

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu