Бізнес, Люди, Новини

Білл Гейтс назвав головну навичку успішного підприємця

31 Липня, 2020

Існує безліч навичок, необхідних підприємцю для досягнення успіху, але Білл Гейтс упевнений, що найважливішим з них є вміння продавати, пише Inc.com.

«Кожен підприємець повинен бути поєднанням різних навичок», – сказав Гейтс, виступаючи на конференції Salon des Entrepreneurs у 2007 році. Але найголовніша з них – це здатність підприємця «бути продавцем».

Білл Гейтс назвав головну навичку успішного підприємця - news, people, businessБілл Гейтс назвав головну навичку успішного підприємця - news, people, business

Потрібно «не тільки переконувати клієнтів купувати ваш продукт, а й переконувати людей видавати вам кредит і влаштовуватися на роботу в вашу компанію», – додав засновник Microsoft. За його словами, знайти правильну команду, яка зможе рости разом з вами, дуже важливо.

«Ви хочете, щоб навички співробітників були такими, що їх працездатність, навіть коли ви доберетеся до 10 або 50 осіб в команді, зможе рости разом з компанією», – сказав Гейтс. Якщо вам потрібні «надкваліфіковані люди», ви повинні бути дуже переконливими, пояснюючи, чому вони повинні приєднатися до проєкту, додав він.

Підприємці помилково вважають, що їх навичка продавати потрібна тільки для спілкування з клієнтами, але, за словами Гейтса, «це частина лідерства». Здатність продавати цим людям своє бачення дозволить найняти кращих, а не просто посередніх співробітників, впевнений він.

І справа не тільки в залученні талантів. Гейтс також зауважив, що навичка продавати допоможе швидше знайти банкірів, інвесторів та інших людей, які готові інвестувати в ваші ідеї.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu