Бізнес, Новини

Сервіс таксі Bolt запустився у Дніпрі

06 Серпня, 2020

Провідна європейська платформа для виклику автомобілів продовжує розширювати свою географію по Україні. У самому розпалі літа Bolt запускає свій сервіс у Дніпрі. Послуги Bolt доступні жителям і гостям міста з 6 серпня.

Вартість однієї поїздки становитиме від 23 грн. На честь запуску сервісу протягом першого тижня на клієнтів чекають знижки до 50%. Компанія також надає промокоди в рамках акції «Приведи друга ― отримай безкоштовну поїздку».

Сервіс таксі Bolt запустився у Дніпрі - news, businessСервіс таксі Bolt запустився у Дніпрі - news, business

«Серед важливих переваг Bolt ― турбота та забезпечення найвигідніших умов для водіїв та пасажирів. Уже понад два мільйони користувачів мали можливість оцінити підхід Bolt до роботи, а тепер настала черга Дніпра», ― каже регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Починаючи з 2018 року, компанія Bolt працює в Україні ― у Києві, Львові, Харкові та в Одесі. Bolt постійно розширює перелік своїх послуг і своєчасно реагує на виклики сучасного світу. Так, під час епідемії коронавірусу з’явилася категорія Isolated. Авто цієї категорії оснащені прозорою перегородкою між водієм і пасажирами. Така перегородка служить додатковим захистом від вірусів.
Раніше Bolt анонсував у Києві сервіс доставки їжі та прокат електросамокатів. Багато послуг після тестування у Києві Bolt запускає в інших містах України. Наприклад, влітку категорія Kids для безпечних поїздок із дітьми стала доступна у Львові, а в Одесі запустили категорію Business ― авто підвищеного комфорту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu