Бізнес, Новини

Kasta провела масштабний ребрендинг. Змінилися логотип, слоган, дизайн сайту і додатки

10 Серпня, 2020

Сьогодні маркетплейсу Kasta виповнюється 10 років. Ювілею компанія присвятила повний ребрендинг: оновився логотип, слоган, дизайн сайту і додатки розповідають в AIN.UA. Ми в UAspectr розповідаємо найголовніше.

Що змінилося

Відсьогодні маркетплейс виглядає по-іншому: дизайн сайту став більш плоским і лаконічним. У шапці красується нове лого. Навігація по каталогу товарів, система фільтрів і картки товарів залишилися без змін.

Kasta провела масштабний ребрендинг. Змінилися логотип, слоган, дизайн сайту і додатки - news, businessKasta провела масштабний ребрендинг. Змінилися логотип, слоган, дизайн сайту і додатки - news, business

Kasta провела масштабний ребрендинг. Змінилися логотип, слоган, дизайн сайту і додатки - news, business

Над дизайном для зміни фірмового стилю працювала бюро OО Design Lab (Petcube).

Також компанія представила слоган до десятиріччя компанії. Він звучить так:

1 мільйон товарів

30 тисяч брендів

6 мільйонів покупців

10 років Kasta

10 років любові

Про Kasta

Шопінг-клуб Modna Kasta запустився у 2010 році. З того часу компанія переросла в один з найбільших в Україні маркетплейсів одягу, взуття та аксесуарів. На майданчику Kasta на сьогодні присутні тисячі локальних і закордонних брендів, послугами компанії скористалися 6 млн покупців.

«Ми в Kasta впевнені, що добре зробили підготовчу роботу: від трансформації бізнес-моделі, випуску нових продуктів, розширення переліку сервісів, до розвитку і зміцнення власної інфраструктури. Тепер прийшов час оновлювати зовнішній вигляд і дизайн, щоб стати дійсно модним маркетплейсом України», – коментує Андрій Логвин, CEO Kasta.

З 10 по 16 серпня відбудеться найбільший розпродаж за 10 років – на Kasta буде представлено понад 1 млн товарів зі знижками до 90%.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu