Бізнес, Країна, Новини

З 1 серпня в Україні запрацювали програмні РРО: добірка сервісів

10 Серпня, 2020

З 1 серпня в Україні стало можливим використовувати не тільки «залізні» касові апарати, а і їх програмні аналоги: звичайні додатки, які виконують ті ж функції. Редакція AIN.UA опублікувала добірку програмних РРО, які доступні українським підприємцям. Ми в UAspectr ділимося корисною добіркою з вами.

Добірка не є вичерпаним списком.

З 1 серпня в Україні запрацювали програмні РРО: добірка сервісів - news, country, businessЗ 1 серпня в Україні запрацювали програмні РРО: добірка сервісів - news, country, business

Програмний РРО від податкової

Державна податкова служба ще в липні 2020 року почала тест свого безкоштовного програмного РРО. Його можна завантажити з сайту служби. Потрібно враховувати, що передача даних про касові операції в ньому відбувається за допомогою електронного підпису або печатки. У податковій опублікували окреме роз’яснення, як оформити такий підпис для РРО.

Checkbox

Це проєкт Дмитра Дубілета і команди розробників під керівництвом Андрія Сухова. Зараз програма працює в бета-версії й до жовтня вона – безкоштовна. Для малого бізнесу продукт буде коштувати 149 грн за одну касу в місяць.

З 1 серпня в Україні запрацювали програмні РРО: добірка сервісів - news, country, business

Для роздрібної торгівлі – також 149 грн на місяць, але можливі знижки при використанні великої кількості кас.

Poster (для кафе і ресторанів)

Ця компанія робить програми обліку для автоматизації кафе і ресторанів. І з середини серпня запускає бета-тест свого програмного РРО. Сама програма Poster – платна, працює за підпискою (починаючи від 475 грн/місяць), але за функцію програмного РРО в ній окремо доплачувати не треба.

«Вчасно.Касса»

Це – варіант програмного РРО від розробників сервісу електронного документообігу «Вчасно» компанії EVO. Зараз він працює в бета-версії, щоб отримати до нього доступ, потрібно зареєструватися на сайті. Бізнеси з оборотом до 300 чеків на місяць можуть використовувати програму безкоштовно, для інших її вартість складе 99 грн на місяць.

Додаток доступний для Winwods, а також для iOS і Android.

«Смарт Каса»

Це безкоштовний мобільний додаток, який розробили в Ukrtrimex спільно з Mastercard. Він працює для iOS і Android. Призначений для роздрібної торгівлі, сфери послуг, ремонтних організацій, доставки, транспорту, інтернет-бізнесу. З його допомогою також можна приймати платежі з Apple Pay, Google Pay і Masterpass, скануючи QR-код.

З 1 серпня в Україні запрацювали програмні РРО: добірка сервісів - news, country, business

Є й платіжні сервіси, які самі собою не є програмними РРО, але можуть інтегруватися з ПРРО податкової та після цього працювати як РРО:

Fondy

Fondy розробляє платіжний сервіс – прийом платежів за картками та електронних гаманців. Щоб інтегрувати його з ПРРО податкової, потрібно зареєструватися там, згенерувати електронний друк в податковій, а потім подати заявку на сайті Fondy на підключення програмного РРО.

ОщадPay

Цей сервіс недавно запустив «Ощадбанк» в партнерстві з Visa. ОщадPay дозволяє використовувати смартфон як POS-термінал і приймати з його допомогою безконтактні платежі. Сам по собі він РРО не є, але може інтегруватися з податковим сервісом ПРРО та API фіскального сервісу, і після цього передавати дані про транзакції та видавати клієнтам електронні чеки.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu