Новини

Facebook і Microsoft розкритикували App Store через правила майданчика

10 Серпня, 2020

Facebook спільно з Microsoft розкритикували політику App Store, яка заважає їм запускати ігрові сервіси на iPhone та інших пристроях Apple. Про це пише CNBC.

В середині вересня Microsoft запустить стрімінговий сервіс xCloud і об’єднає його з бібліотекою Xbox Game Pass. Це дозволить їй транслювати ігри не тільки на комп’ютери, але і на смартфони та планшети, пояснює видання. Однак через політику Apple сервіс xCloud з’явиться тільки на Android.

Apple оголосила, що не розмістить сервіс у своєму магазині, оскільки не може переглянути вміст кожної гри, доступної через додаток. «Перед тим, як потрапити в наш магазин, всі програми розглядаються відповідно до одних і тих же правил, які призначені для захисту клієнтів і забезпечення чесних і рівних умов гри для розробників», – сказав представник Apple.

Microsoft розкритикувала компанію і заявила, що це «єдина публічна платформа, яка позбавляє споживачів доступу до хмарних ігор». При цьому Apple не переглядає контент стрімінгових сервісів Netflix і Spotify, відзначає видання.

Крім того, за останні кілька місяців Apple кілька разів відхиляла завантаження Facebook Gaming. App Store вказував, що додаток Facebook – це в першу чергу ігровий, а не стрімінговий сервіс.

У відповідь на це Facebook опублікувала дані, які доводять, що 95% активності в додатку – перегляд стрімів. Розробники спробували оскаржити рішення на Apple Worldwide Developers Conference, але це не змінило позицію компанії, відзначає видання.

В результаті соцмережа розмістила додаток в App Store, але в усіченій версії. Щоб отримати схвалення майданчика, Facebook довелося прибрати з нього мініігри.

«Користувачі iOS-пристроїв отримали менше можливостей, ніж користувачі пристроїв на Android», – сказала головний операційний директор Facebook, Шеріл Сендберг. Раніше компанії довелося прибрати мініігри зі свого основного додатка і додатка Messenger на платформі iOS.

Це не перший конфлікт через політику App Store. В кінці липня антимонопольну скаргу на магазин додатків подав Telegram.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu