Бізнес, Новини, Поради, Стартапи

Президент Y Combinator Джефф Ралстон дав поради, які допоможуть потрапити в акселератор

12 Серпня, 2020

Президент Y Combinator Джефф Ралстон дав 5 порад молодим підприємцям, які хочуть потрапити в акселератор. Про це пише TechCrunch.

В інтерв’ю виданню Джефф Ралстон розповів про 5 речей, які допоможуть потрапити в Y Combinator і зацікавити потенційних інвесторів:

Президент Y Combinator Джефф Ралстон дав поради, які допоможуть потрапити в акселератор - startups, porady, news, businessПрезидент Y Combinator Джефф Ралстон дав поради, які допоможуть потрапити в акселератор - startups, porady, news, business

1. Пам’ятайте про дедлайн, але не втрачайте надії, навіть якщо ви його пропустили

«Пропущений дедлайн – це ще не кінець світу, – сказав Ралстон. – Не кажіть нікому, що я про це сказав, але дедлайн завжди можна перенести. Ми не відмовимося від грандіозного проєкту тільки тому, що ви пропустили дедлайн. Але шанси потрапити в акселератор все ж знизяться, якщо ви не встигнете. Так чому б вам не зробити їх максимально високими?»

Президент Y Combinator Джефф Ралстон дав поради, які допоможуть потрапити в акселератор - startups, porady, news, business

2. Не змінюйтесь заради Y Combinator

«Робіть все, щоб ваша компанія стала настільки успішною, наскільки це можливо … але не намагайтеся сподобатися і прикрасити свою розповідь про неї для YC, – сказав Ралстон. Робити це спеціально для інвесторів, за його словами, погана ідея. Замість цього потрібно витратити час і сили на те, щоб створити «відповідний ринку продукт, правильну технологію або програмне забезпечення».

3. Дотримуйтеся правил

«Інструкції гранично ясні. Вони говорять: зробіть відео довжиною в одну хвилину, зберіть всіх засновників в одному місці та поговоріть з нами. Це чудова ідея! Але не показуйте нам рекламний ролик. Це не те, що змусить нас прийняти рішення на вашу користь », – пояснив Ралстон.

4. Навчіться висловлювати думки коротко

«Подумайте, як розповісти про свою ідею коротко і гранично ясно. Якщо ви напишете цілу книгу, подаючи заявку, це не допоможе. Будьте до нас добрішими, ми читаємо сотні заявок. Якщо ви можете описати свою ідею, використовуючи мінімум слів, це буде хороший сигнал для нас », – сказав президент YC.

5. Розкажіть свою історію

«Не скупіться на розмови про себе!», – порадив Ралстон. – «Нам дуже цікаво, хто ви такі та чому робите те, що робите».

Фото: Gary Sexton Photography

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu