Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Український Awesomic підняв раунд від європейських інвесторів. Збір коштів почали в розпал карантину

13 Серпня, 2020

Стартап Awesomic (в минулому Pizdata) оголосив про раунд інвестицій від європейських інвесторів. Суму угоди не розголошують. За словами CEO компанії Романа Севастьянова, сума – шестизначна, порівнянна з середніми pre-seed-раундами в США.

Що за команда?

Awesomic – це платформа, за допомогою якої можна знайти дизайнера і закрити завдання за короткий термін. За словами розробників, користувачеві досить зареєструватися на платформі, виставити завдання – і він отримає результат за 24 години.

«За рік роботи ми вже встигли попрацювати з такими компаніями, як PeopleAI, Restream, Very Good Security і понад 80 інших», – говорить CEO.

Хто вклав гроші?

У проєкт вклалися ряд європейських інвесторів, серед них – засновник Acrobator VC Бас Годска; Матіас Еклоф, засновник Yell; Мартін Хенк, співзасновник Pipedrive; Мікко Сільвентола, голова Frontier VC; Рагнар Сасс, співзасновник Pipedrive, Garage48, і засновник Salto Network, Lift99.

Як залучали інвестиції?

Команда почала шукати інвесторів на початку квітня, коли по всьому світу активно впроваджували карантинні заходи та локдаун. «Точно не найкращий час для пошуку інвестицій», – згадує команда.

Команда вирішила, що до кінця періоду фандрейзингу буде дотримуватися режиму самоізоляції, і 4 місяці пропрацювала таким чином.

Залучені гроші компанія витратить на розширення в ЄС і США, а також на нових співробітників. Зараз Awesomic шукає людей до відділу маркетингу і продажів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu