Інвестиції, Новини, Партнерська новина, Стартапи

Liki24 залучив 5 млн доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів для виходу на європейські ринки

13 Серпня, 2020

Liki24, українська платформа для пошуку і доставки ліків, залучила 5 мільйонів доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів(TA Ventures, Genesis Investments, iClub і Mission Tech). Про це “Український спектр” повідомили в пресслужбі Genesis.

Завдяки новій інвестиції Liki24 зібрала загальне фінансування в розмірі 6 мільйонів доларів з моменту заснування у 2017 році. Ця сума включає в себе раунд А розміром 1 мільйон доларів у 2019 році.

Новий раунд допоможе в реалізації планів з розширення бізнесу і виходу на європейські ринки. Польща – перший міжнародний ринок, на якому платформа Liki24 почала свою діяльність в минулому місяці.


Liki24.com – це платформа, яка об’єднує пропозиції від тисяч аптек і спрощує процес отримання ліків для клієнта. Сервіс Liki24 запустився в Україні в кінці 2017 року щоб вирішити три основні проблеми споживача: значні коливання цін на один і той самий препарат в різних аптеках, обмежену наявність ліків в одній точці продажу і відсутність доставки додому.

Менш ніж за 3 роки з моменту створення компанія підключила понад 5 тисяч аптек і виконала понад 500 тисяч замовлень за допомогою власного програмного забезпечення (ПЗ), яке інтегрується з ERP-системами аптек, миттєво аналізує ціни та наявність ліків і розробляє оптимальні маршрути для кур’єрів. Це дозволяє здійснювати швидку доставку набору ліків споживачам за найбільш вигідними цінами.

Після запуску Liki24 став життєво важливим варіантом отримання ліків для найуразливіших груп населення – пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями та жителів віддалених районів.

Liki24 залучив 5 млн доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів для виходу на європейські ринки - startups, partners, news, investytsiyi

Платформа Liki24 зіграла ключову роль під час карантину спричиненого поширенням коронавірусу в Україні, допомагаючи людям отримувати необхідні ліки не виходячи з дому. Для цього компанія співпрацювала з місцевими логістичними операторами та забезпечувала безкоштовну доставку ліків в усі населені пункти. Нещодавно європейське стартап-медіа Sifted назвало Liki24 одним з небагатьох європейських стартапів, які допомагають пом’якшити негативний вплив коронавірусу, а новинна служба BBC включила платформу в число компаній, які допомагають пацієнтам в період карантину.

«Цей раунд допоможе нам розширити команду, впровадити нашу успішну модель на польському ринку та профінансувати подальшу міжнародну експансію в той час, коли безпечна та швидка доставка медикаментів є критичною для благополуччя суспільства», – прокоментував Антон Аврінскій, генеральний директор і засновник Liki24.

Засновник і генеральний директор Liki24 Антон Авринський запустив платформу з метою впровадження інновацій та підвищення комфорту клієнтів аптечної роздрібної торгівлі. Антон і всі члени його команди володіють технічними знаннями, досвідом побудови бізнесу і навичками B2B і B2C продажів, які вони набули за понад 10 років спільної роботи у провідній східноєвропейській ІТ-компанії.

«Наша інвестиція в Liki24 відповідає фокусу на засновників-візіонерів з чіткою стратегією розширення бізнесу, які прагнуть до партнерства з Horizon Capital для досягнення нових висот», – коментує Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор компанії Horizon Capital.

Liki24 залучив 5 млн доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів для виходу на європейські ринки - startups, partners, news, investytsiyi

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu