Кар'єра, Новини, Технології

Названо 5 найпотрібніших технологічних професій в Європі

19 Серпня, 2020

Компанія Prolifics Testing проаналізувала вакансії, які розміщують технологічні компанії в Європі, і назвала 5 найпотрібніших професій прямо зараз. Про це пише Business Insider.

Prolifics Testing ранжувати європейські країни за загальною кількістю вакансій у сфері технологій. У першій п’ятірці опинилися Італія, Великобританія, Польща, Німеччина та Нідерланди. Крім того, аналітики з’ясували, на яку зарплату можуть розраховувати представники найпотрібніших професій в кожній з цих країн.

Італія – ​​інженер у сфері ШІ

Найпотрібніша професія в Італії – це інженер в області ШІ. Аналітикам вдалося знайти 4941 актуальну вакансію. Середня зарплата такого фахівця становить $35180 на рік. Серед компаній, які шукають працівників на цю посаду, – Microsoft, BIP і Ricercami Srl.

Великобританія – системний інженер

У Великобританії є 3759 вакансій для системних інженерів. Ця професія стала найбпотрібнішою в країні. Середня річна зарплата системного інженера становить $47733. Вони можуть влаштуватися в BBC, Boeing і Facebook.

Системні інженери виявилися найпотрібнішою професією ще в п’яти європейських країнах:

  • Швейцарії (555 вакансій);
  • Туреччині (499 вакансій);
  • Франції (268 вакансій);
  • Швеції (125 вакансій);
  • Фінляндії (47 вакансій).

Польща – Java-розробник

Найпотрібніша професія в Польщі – це Java-розробник (1904 вакансії). Середня зарплата такого фахівця становить $56710 на рік. Серед компаній, які шукають працівників на цю посаду, – Goldman Sachs, KPMG Poland і Nordea.

Німеччина – системний адміністратор

У Німеччині найпотрібнішими фахівцями вважаються системні адміністратори. Вони можуть отримувати $49699 на рік. Системних адміністраторів готові найняти в Lenovo, InterQuest Group і Deutsche Welle.

Нідерланди – інженер-програміст

У Нідерландах найбільше вакансій для інженерів-програмістів – 745. Середня річна зарплата такого фахівця становить $56656. Серед компаній, які шукають працівників на цю посаду, – Netflix, NIBC Bank і MetrixLab.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu