Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Найкращі сервіси для роботи в Instagram

20 Серпня, 2020

Інстаграм — один з кращих майданчиків для просування, і в цьому нам допомагає не лише сама платформа, а й сторонні сервіси. Про них ми й розповімо. Для зручності інструменти розподілені на групи за типом завдань, які допомагають вирішити.

Обробка фото

1. Facetune

Додаток, який допомагає редагувати фотографії (контрастність, експозиція, робота зі світлими та темними ділянками, зернистість, колір), а також ретушувати їх. Можна змінити свою зовнішність за допомогою розділу «пластика».

Також додаток має велику галереєю вбудованих модних фільтрів з індивідуальним налаштуванням.

Ціна: безкоштовно, є платні функції. VIP-акаунт коштує $7,99  в місяць, $35,99 в рік або $84,99  на необмежений час використання. За бажання можна зробити знімок екрана і не платити за VIP-акаунт.

Складність використання: 2/5.

2. VSCO

Додаток, що полюбився багатьом блогерам завдяки різноманітності фільтрів для фотографій і відео. Тут же можна працювати з кольором, яскравістю, тінями та світлими областями, контрастністю тощо.

Ціна: безкоштовно, але деякі фільтри потрібно купувати.

Складність використання: 1/5.

3. Canva

Відмінний додаток для дизайну оригінальних зображень. Можна використовувати вбудовані шаблони, стокові зображення, стікери, рамки, шрифти та багато іншого. Крім того, є можливість створювати анімацію і відео без водяних знаків.

Ціна: безкоштовно, є платні елементи, шаблони та фото.

Складність використання: 3/5.

4. Crello

Інструмент, що дозволяє створювати зображення, анімацію і відео для публікацій, історій. Різні формати та розміри, варіанти оформлення, фільтри та пресети. Підійде не тільки для створення контенту в соціальні мережі, але і для реклами онлайн та офлайн.

Ціна: безкоштовно з логотипом ресурсу, $7.99  в місяць без логотипа на матеріалах.

Складність використання: 2/5.

Робота з відео

5. InShot

Відомий багатьом додаток для редагування відео на телефоні. Тут можна обрізати, накладати музику, прискорювати та сповільнювати кадр, змінювати формат, додавати стікери, текст, спецефекти та багато іншого.

Ціна: безкоштовно, але з водяним знаком (але вертикальні історії його все одно прибирають). За $ 3,49 можна прибрати водяний знак.

Складність використання: 2/5.

Найкращі сервіси для роботи в Instagram - social-media, news, online-marketing

6. LiveCollage

Додаток, що дозволяє зробити колаж з фотографій, в тому числі у вигляді анімації. Доступно безліч стікерів, рамок, шрифтів, дизайнів і макетів, фільтрів і фонів. Можна міняти розмір і роздільність готового колажу.

Ціна: безкоштовно.

Складність використання: 3/5.

7. Lively

Додаток, розроблений спеціально для айфонів, дозволяє створити з «живих» фотографій короткі анімовані відео для публікації в соціальних мережах. Можна міняти розмір гіфок, прискорювати та сповільнювати їх.

Ціна: безкоштовно.

Складність використання: 1/5.

Робота з текстом

8. Emojipedia

Зручний сайт, щоб знайти потрібний смайл при роботі на комп’ютері. Можна використовувати пошук за ключовим словом англійською мовою, вибрати зі сформованих категорій, найпопулярніших в пошуку і в недавно доданих. Емодзі підбираються для кожної операційної системи, соціальної мережі або моделі гаджета.

Ціна: безкоштовно.

Складність використання: 1/5.Facetun

Маски

9. Spark АR

Програма для створення масок в Інстаграм, доступна на macOS і Windows. Для тестування результатів на смартфоні буде потрібно завантажити додаток Spark AR Player.

Щоб створити маску, потрібно додати трекінг особи, включити сітку, визначитися з матеріалом і текстурою, а потім запропонувати маску на публікацію.

Ціна: безкоштовно

Складність використання: 5/5

Планування стрічки

10. Coolors

Додаток з підбору кольорової палітри для вашої стрічки. Кожен колір підписаний HEX-кодом, який можна використовувати в графічному редакторі. Можна переглядати добірки, запропоновані системою, або палітри інших користувачів. За бажання можна згенерувати свою палітру, задавши певні кольори та відтінки.

Ціна: безкоштовно

Складність використання: 1/5.

Аналітика

11. Webstagram

Сервіс допомагає стежити за розвитком свого акаунта: можна отримати дані про кількість підписок і підписників, збережень і залученості користувачів. Є можливість провести порівняння зі статистикою конкурентів.

Ціна: безкоштовно.

Складність використання: 4/5.

12. Datafan

Сервіс збирає дані таргетованої реклами та статистики самого акаунта в зручний дашборд. Є шаблони, якими можна користуватися для створення щомісячного звіту.

Ціна: безкоштовно.

Складність використання: 3/5.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu