Кар'єра, Новини, Продуктивність

Ця навичка допоможе краще виконувати будь-яку роботу

21 Серпня, 2020

Раніше люди боялися автоматизації, адже в результаті вони могли втратити роботу. Зараз ситуація змінилася: вміння автоматизувати завдання допомагає нам бути ефективнішими, і здобувачі все частіше усвідомлюють це.

70% з них вважають, що навички автоматизації допоможуть їм отримати наступний офер, йдеться в Job Seekers Report. Опитування працівників розумової праці в США, які зараз шукають нове місце, показало: більшість кандидатів вказують навичку автоматизації в резюме або мають намір це зробити. Розбираємося, чому автоматизація може допомогти в пошуку роботи – і як можна їй навчитися.

Автоматизація допомагає краще справлятися з будь-якою роботою

Велика ймовірність, що при роботі за комп’ютером ви даремно витрачаєте час, роблячи вручну те, що можна було б автоматизувати. Можливо, копіюєте дані з електронної таблиці в іншу програму. Можливо, розсилаєте електронні листи про нові ліди. Можливо, пишете клієнтам, які не зв’язувалися з вами останнім часом.

Автоматизація – це створення систем, які виконують рутинні завдання за вас. Одна з її переваг очевидна: вам не потрібно витрачати на них час. Інша, менш очевидна, перевага – це звільнення часу для тих завдань, які краще вдаються людям: побудови відносин, мозкових штурмів і синтезу інформації.

Ось чому роботодавці цінують автоматизацію: вона означає, що їх співробітники зможуть використовувати свої навички по максимуму, а не витрачати час на виконання завдань, з якими впорається і програма. В результаті буде зроблено більше.

Автоматизації навчитися легше, ніж ви думаєте

Можна вирішити, що навчитися автоматизувати – значить навчитися програмувати, і колись так воно й було. Тепер вже ні, завдяки появі спеціальних додатків. Вони дозволяють легко автоматизувати завдання, які в іншому випадку довелося б виконувати вручну.

Zapier – один з таких інструментів, який відмінно підходить, щоб почати роботу з автоматизацією. Він створює між додатками зв’язку, щоб подія в одному з них автоматично запускало дію в іншому. Це і є автоматизація.

Не хвилюйтеся, якщо ви погано розбираєтеся в комп’ютерах. Вам просто потрібно натискати на всі кнопки, поки ви не зрозумієте, що вони роблять. Постійно експериментуйте. Зробіть що-небудь дурне, якщо це допоможе. Якщо ви заплуталися, спробуйте Zapier University – там є відмінний огляд можливостей сервісу.

Zapier, звичайно, лише одна з платформ для налаштування автоматизації – ви можете використовувати щось інше. Доведеться знайти час, щоб розібратися в роботі цих систем, але в майбутньому це звільнить вам додаткові години. Навичка автоматизації допоможе вам при пошуку роботи, виділить вас на етапі відгуку на вакансію і під час співбесіди та в кінцевому підсумку зробить вас кращим в будь-якій роботі, за яку ви беретеся.

Позиціюйте себе як автоматизатора

Як тільки ви відчуєте впевненість в собі, вкажіть автоматизацію в списку навичок в резюме і будьте готові пояснити що це таке, якщо хтось запитає під час інтерв’ю. Поговоріть про речі, які ви створили самі, про те, як вони можуть бути корисні для посади, на яку ви претендуєте, і уявіть приклади декількох автоматизацій, які могли б допомогти компаніям, в які ви надіслали резюме.

Наприклад, якщо ви працюєте у сфері нерухомості, розкажіть, як налаштували відправку рекламних лідів з Facebook в CRM. І ви можете запропонувати агентству, в яке ви звертаєтеся, створити автоматичну розсилку листів для всіх, хто заповнив форму на цільовій сторінці.

Автоматизація не допоможе вам чарівним способом отримати роботу. Але компанії щосили намагаються бути ефективнішими, і ви цінніші, якщо можете допомогти їм. Тому це чудовий час, щоб набути цієї конкретної навички – і використовувати її для просування.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu