Безпека, Новини, Технології, Транспорт

Автомобілі Tesla почнуть попереджати батьків, які залишили дітей в салоні в спеку без кондиціонера

26 Серпня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Виробник електромобілів Tesla працює над датчиком руху, який здатний виявити дитину, залишену в перегрітій машині. Пристрої також допомагають запобігти крадіжкам.

Компанія Tesla чекає схвалення Федеральної комісії зі зв’язків США на випуск технології, яка використовує неліцензовані радарні датчики, що працюють на вищих рівнях потужності, ніж це дозволено існуючими правилами, повідомляє Reuters.

Крім виявлення дітей в перегрітих машинах, датчики вдосконалять спрацьовування подушок безпеки, нагадування про ремені безпеки та поліпшать систему запобігання крадіжок, пояснює виробник електрокарів.

Tesla планує за допомогою радіолокаційних зображень вимірювати розміри тіла, щоб розрізняти дітей та дорослих. Це дозволить автомобілю «оптимізувати спрацьовування подушки безпеки при зіткненні – ефективніше, ніж системи датчиків на сидінні, орієнтовані на вагу».

За оцінкою Національного управління безпекою руху на трасах США, у 2018-2019 рр. від теплового удару в машинах померли понад 50 дітей, зазвичай про них забували. Поки неясно, коли нові датчики почнуть встановлювати в Tesla, пише The Verge. Представник компанії відмовився від коментарів.

Tesla вже використовує внутрішні та зовнішні датчики для забезпечення безпеки. В Dog Mode підтримується комфортна температура в автомобілі, щоб власник міг залишити вихованців на кілька хвилин. Спеціальний дисплей передає перехожим повідомлення про те, що водій скоро повернеться. Sentry Mode охороняє електрокар за допомогою зовнішніх камер спостереження і пошуку потенційних загроз.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu