Бізнес, Книги, Новини

Засновник Shopify назвав 2 книги, які зробили його мільярдером

26 Серпня, 2020

Програміст за освітою Тобіас Лютке не збирався займатися бізнес-питаннями заснованого ним у 2004 році канадського стартапу Shopify, який перетворився на гіганта електронної комерції. Але потім втрутилися обставини й Лютке довелося стати керівником, здатним швидко масштабувати компанію. Йому в цьому допомогли дві книги, пише Inc.com.

«Психологія впливу» Роберта Чалдіні

Книга Чалдіні, за словами Лютке, показує те, наскільки люди недосконалі і як легко на них впливати. «Коли ви створюєте речі для людей, вам потрібно розповідати історії, – каже засновник Shopify. – Чесно кажучи, це було новиною для мене. Я провів підліткові роки з комп’ютерами. Не з людьми».

Засновник Shopify назвав 2 книги, які зробили його мільярдером - news, knygy, businessЗасновник Shopify назвав 2 книги, які зробили його мільярдером - news, knygy, business

Міжнародний бестселер «Психологія впливу» вперше був опублікований в 1984 році. Він залишається основоположною працею в галузі науки переконання.

«Високоефективний менеджмент» Ендрю Гроува

Лютке називає цю книгу однією з кращих у світі, описуючи її як «практичне керівництво, яке розбиває світ бізнесу на основні принципи». Автор – співзасновник і колишній глава Intel Ендрю Гроув.

«Високоефективний менеджмент» також любить Марк Цукерберг. Як зазначає генеральний директор Facebook, ця книга зіграла велику роль у формуванні його стилю управління.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu