Новини, Стартапи

11 українських освітніх компаній увійшли у список кращих EdTech проєктів — рейтинг HolonIQ

28 Серпня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Аналітична компанія у сфері EdTech HolonIQ сформувала список зі 100 технологічних освітніх компаній Східної Європи для допомоги з залученням інвестицій та формування глобального EdTech ландшафту. У список увійшли 11 українських проєктів.

Аналітична компанія HolonIQ і глобальна освітня конференція EdCrunch підбили підсумки конкурсу серед EdTech стартапів країн Східної Європи. Серед 800 учасників обрали 100 кращих проєктів. До рейтингу увійшли компанії з України, Білорусі, Молдови, Казахстану, Вірменії.

11 українських освітніх компаній увійшли у список кращих EdTech проєктів — рейтинг HolonIQ - startups, newsХто увійшов

Серед кращих українських EdTech проєктів журі виокремили 11 компаній (подано в алфавітному порядку):

 • Basenji Apps — застосунок для вивчення англійської та трекер настрою;
 • Besmart — курс підготовки до випускних іспитів;
 • EnglishDom — онлайн-школа англійської мови;
 • Enguide — сервіс вибору курсів англійської мови;
 • Jooble — сервіс пошуку роботи;
 • Parta — освітній портал;
 • SkillUp — курси підготовки IT-спеціалістів;
 • Skyworker — сервіс пошуку IT-вакансій;
 • Speechyard — сервіс вивчення англійської за фільмами;
 • Studway — онлайн-видання про освіту;
 • Vseosvita — сервіс підвищення освітньої кваліфікації.

Дев’ять з них спеціалізуються на освіті — проєкти з вивчення іноземних мов, навчання ІТ-спеціальностям, підготовці до випускних іспитів чи інформування про освітні новини та можливості. Ще два з категорії Talent Acquisition, тобто допомагають знайти роботу.

Про рейтинг

Мета рейтингу HolonIQ — привернути увагу інвесторів до стартапів та сформувати знання учасників EdTech ринків про проєкти в інших країнах. У HolonIQ вважають, що таким чином їхня компанія допомагає тисячам шкіл, університетів та стартапів заявити про себе на весь світ.

Результати рейтингу будуть використані для формування програми EdTech конференції EdCrunch 2020, що відбудеться у листопаді 2020 року. HolonIQ включать учасників у свої звіти, що будуть доступні для аналітиків з усього світу.

Надихає те, що українські проєкти склали 10% від загальної кількості кращих EdTech компанії Східної Європи. Це серйозна освітня база та велике поле для реалізації свого потенціалу. Виходячи з загального рейтингу, драйверами росту індустрії є навчання іноземним мовам та професійним навичкам, а також корпоративні системи управління освітою. Ми цінуємо можливість продемонструвати свою технологічність, бо цифрові підручники все ще не часто зустрічаються у Європі. Один із них створили ми й пишаємося цим

Максим Сундалов, співвласник та керівник онлайн-школи англійської мови EnglishDom

В основі методології рейтингу HolonIQлежать ринкові позиції компаній та попит на їх продукт, його якість та технологічність, фінансова стабільність, привабливість для інвестицій, прогрес та динаміка, а також команда, яка реалізує проєкт.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu