Кар'єра, Новини, Студенту

lifecell оголошує старт щорічної соціально-освітньої програми Jump into life:)

08 Вересня, 2020

08 вересня 2020 року lifecell розпочинає перший етап програми стажування студентів українських вишів Jump into life:). Відкрито прийом заявок на участь, який триватиме до 31 грудня 2020 року.

Про програму

Проєкт Jump into life:) lifecell реалізовує з 2009 року. Основна мета – забезпечити студентам практичний досвід, навчити виконувати робочі завдання та допомогти набути професійних компетенцій. Програма допомагає долати проблему відсутності досвіду роботи у випускників вишів та популяризує, зокрема, профільні технічні спеціальності. Стажування в компанії можна пройти за наступними напрямками: телеком-спеціальності, IT, маркетинг, зв’язки із громадськістю, аудит, економіка, фінанси, юриспруденція, продажі, адміністративні спеціальності.

Географія програми

Стажування можна пройти як в головному офісі lifecell у Києві, так і в регіональних офісах у Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці та Миколаєві.

Етапи програми

  • 07 вересня 2020 р. – 31 грудня 2020 р. – прийом заявок та відбір учасників. Існує кілька рівнів відбору аби визначити соціальні та професійні навички студентів, а також допомогти їм обрати сферу стажування. Перший рівень відбору – телефонна співбесіда з експертом з рекрутингу lifecell; далі – зустрічі з менторами з різних підрозділів у форматі speed dating та проходження спеціально розробленої бізнес-гри. Подати заявку на участь можна за посиланням: www.lifecell.ua/jump
  • 01 лютого 2021 р. – кінець травня 2021 р. – стажування;
  • кінець травня 2021 р. – захист командних проєктів, які студенти готують упродовж стажування. Кожен фіналіст отримує сертифікат про проходження програми Jump into life:), рекомендації ментора та HR-експерта щодо побудови успішної кар’єри.

Як відбувається стажування

За кожним із «джамперів» закріплюється індивідуальний ментор з-поміж найдосвідченіших професіоналів компанії. Упродовж стажування він ділиться зі студентом своїми знаннями й досвідом, надає зворотний зв’язок. Під керівництвом менторів студенти беруть участь у реалізації бізнес-завдань. Крім того, студенти відвідують професійні тренінги та майстер-класи з телекомунікацій, управління проєктами, публічних виступів, діджитал-комунікацій, підготовки до співбесіди тощо. Графік програми узгоджується індивідуально студентом і ментором. Це дозволяє молоді брати участь у програмі та продовжувати навчання у виші у звичному режимі.

Робота в lifecell

За період реалізації проєкту майже 400 студентів успішно пройшли навчання в компанії, а 146 із них стали частиною команди lifecell. У 2020 році 40 колишніх «джамперів» продовжують працювати та розвивати свою кар’єру в компанії.

Наталія Дороніна, керівниця департаменту управління персоналом lifecell:
«Потенціал розвитку сучасної молоді можна порівняти зі стрімкістю росту сучасних технологій. Ми також змінюємо, розвиваємо та вдосконалюємо Jump into life:), постійно шукаючи новітні підходи та інструменти, щоб зробити нашу програму ще більш ефективною та допомогти молодим людям реалізувати себе та стати справжніми професіоналами. Адже ми також навчаємося у наших джамперів, опановуючи нові унікальні скіли, притаманні саме молодому поколінню».

Андрій Рижко, старший інженер інвестиційного планування радіомережі, колишній «джампер»:
«Я брав участь у Jump into life:) понад чотири роки тому. Це було дуже складно і цікаво водночас. У той час ми в інституті вивчали ази технології 2G, а в lifecell, мені пощастило долучитися до першого в Україні запуску 3G. Я не знав про особливості обладнання різних виробників і як його під’єднати, а реальна робота разюче відрізнялась від моїх уявлень про неї. Знань, отриманих у ВУЗі, не вистачало. Проєкт Jump into life:) дав мені унікальний професійний досвід та роботу, яку я люблю. Сьогодні я вже курую увесь процес модернізації мережі lifecell до стандарту 4G, беру безпосередню участь у тендерах на закупівлю обладнання та, навіть, у тестуванні 5G».

Про інші соціальні та освітні ініціативи lifecell можна дізнатися за посиланням.

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець другого кварталу 2020 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,6 млн користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс Paycell тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проєктів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu