Жінки, Новини, Стартапи

Дослідження: інвестори з меншою ймовірністю вкладаються в стартапи, коли дізнаються, що в них одні жінки

11 Вересня, 2020

Стартапи, чиї команди повністю складаються з жінок, отримують фінансування набагато рідше компаній, де працюють тільки чоловіки. Про це з посиланням на дослідження DocSend пише Business Insider.

В ході дослідження фахівці DocSend вирішили перевірити, як тисячі інвесторів вивчають презентації стартапів. З’ясувалося, що чим довше співробітники інвестиційних компаній затримуються на слайді з фінансовими показниками, тим менше ймовірність того, що стартап зуміє залучити гроші.

При цьому в DocSend виявили, що інвестори так само занадто часто зупинялися на слайді, на якому йшлося про те, що вся команда стартапу представлена ​​жінками. Після цього вони поверталися на слайд з фінансовими показниками та довго його вивчали.

На вивчення фінансових показників жіночих компаній в інвесторів в середньому йшло на 50% більше часу, ніж чоловічих. Ще на 24% більше часу їм потрібно на вивчення продукту, який пропонують жінки.

І навпаки – фінальні слайди жіночих компаній, затримка на яких збільшує шанс залучити кошти, перегортається інвесторами на 30% частіше.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu