Кар'єра, Новини, Розробникам, Технології

Telegram-канали та чати для JavaScript-розробників

11 Вересня, 2020

Ділимося добіркою корисних телеграм-каналів для JavaScript-розробників. 

Telegram-канали, присвячені фронтенд-розробці

На жаль, каналів присвячених виключно JavaScript не так багато. З урахуванням популярності мови це навіть якось дивно. Зате каналів для фронтендерів вистачає, а там JavaScript в будь-якому випадку в пріоритеті.

Frontend Info. Тут ви знайдете посилання на статті про фронтенд-розробку. Теми найрізноманітніші: JavaScript, ReactJS, React Native, Redux, RxJS, верстка. Більшість статей англійською мовою, хоча підводки написані російською. На цей канал підписалися 2600 осіб.

Frontender’s notes. Теми каналу – HTML, CSS, JavaScript, NodeJS, soft skills. На цьому каналі теж постять посилання на статті, але, крім того, ще й навчальні відео, і жарти. Ймовірно, завдяки такій різноманітності контенту підписників тут дещо більше: 9277 осіб.

Defront. З опису каналу: «Ламповий канал про фронтенд-розробку і не тільки. Все найкорисніше для досвідчених web-розробників». 3700 підписників.

FrontEnd Books. На цьому каналі ви знайдете посилання на звантаження книг з фронтенд-розробки. Зрозуміло, з ознайомчими цілями. На цей канал підписалося понад 12 тисяч осіб.

Завдання з Frontend. Завдання на теми, що стосуються фронтенда. Канал буде особливо корисним програмістам-початківцям. Майже 6 тисяч підписників.

Front End World. Понад 10 тисяч осіб знаходять тут статті про фронтенд-розробку. Теми каналу – JavaScript, CSS, React, Vue, Angular.

TheFrontEnd. Канал з новинами світу фронтенда, а також посиланнями на тематичні статті та керівництва. Майже 8,5 тис. підписників.

FrontEnd Development. Тут ви знайдете посилання на статті про HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular, React, Vue, Node.js, Mobile тощо. Канал популярний: 13,5 тисячі підписників.

Web Dev. В описі каналу сказано, що це стрічка новин веброзробки. Втім, статті там постять скоріше не новинні, а навчальні. Кількість підписників цього каналу вже перевалила за 19 тисяч осіб (це рекордсмен нашої добірки).

Чати, які можуть бути цікавими для JavaScript-розробників

Не будемо детально описувати кожен чат. Всі вони призначені для спілкування розробників. У будь-якому з них можна поставити питання іншим учасникам спільноти та ділитися власними знаннями.

JavaScript Rules. «Найбільша група з JavaScript і його похідних». Майже 3 тисячі учасників.

JavaScript Noobs. Спільнота новачків в JavaScript. Кількість учасників наближається до важливої ​​психологічної позначки в 5 тисяч.

TypeScript. Спілкування на теми TypeScript і статичної типізації. 2743 учасники.

Angular. Майже 5 тисяч учасників спільноти обговорюють теми, пов’язані з Angular 4+ і його екосистемою, TypeScript, NativeScript тощо.

Angular Developers. Англомовний чат, присвячений, як випливає з назви, Angular. Понад 11 тисяч учасників.

Російськомовні спільноти, присвячені Node.js (понад 6 тисяч осіб), React Native (майже 3,5 тисячі учасників), React (9764 особи), Vue.js (число підписників наближається до 6,5 тис.).

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu