Бізнес, Маркетинг, Новини, Технології

4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу

15 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Краща CMS для маркетингу – це та, яка найкраще відповідає потребам вашої компанії, полегшуючи публікацію, оновлення та створення контенту для сайту.

На ринку є безліч варіантів, що відповідають цим вимогам. Сьогодні ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати, щоб зробити правильний вибір і отримати ідеальну CMS.

4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу - tech, news, online-marketing, business4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу - tech, news, online-marketing, business

Що таке CMS (система управління контентом)?

Перш за все ми повинні визначити, що таке CMS.

CMS – це програмне забезпечення, яке допомагає вам створювати, оновлювати, змінювати та управляти всім контентом на вебсайті, будь то простий блог або складна сторінка, заповнена інформацією про вашу компанію та інтерактивним візуальним контентом для клієнтів.

Основна мета CMS – зробити так, щоб будь-який користувач міг оновлювати контент за допомогою спрощеного редактора, звичайно візуального, замість того, щоб навчитися кодувати тією мовою, яко. був розроблений вебсайт.

Популярні системи управління контентом, такі як WordPress, можуть допомогти будь-кому створити успішний вебсайт всього за кілька кліків, на відміну від традиційного способу розробки, який вимагає знання HTML, CSS, PHP, JavaScript та інших мов програмування.

4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу - tech, news, online-marketing, business

Але у систем управління контентом є й інша мета. Вони також можуть використовуватися всередині компанії для управління документами та файлами на своїх серверах – більшість інтрамереж найкраще працюють в поєднанні з програмним забезпеченням CMS.

Як працюють системи управління контентом?

CMS працює як інтерфейс для взаємодії з вашим сайтом. Використовуючи його, ви отримуєте візуальний редактор для вашого контенту, в якому ви можете оновлювати зображення і текст, розробляти форми та вставляти спливаючі вікна або будь-який інший контент.

Система управління контентом зазвичай складається з двох основних частин: програми для управління контентом і додатка для доставки контенту.

Додаток управління контентом – це та частина, з якою ви взаємодієте, яка дозволяє вам додавати та редагувати контент на вебсайт.

Додаток доставки контенту є основою вашого сайту – все, що відбувається автоматично і за лаштунками. Це інструмент, який перетворює ваш візуальний контент в правильно відформатований код, що зберігається найкращим чином, щоб гарантувати хорошу продуктивність.

Які функції повинна мати хороша CMS?

Тепер, коли ви знаєте, що таке CMS, прийшов час зрозуміти, що відрізняє хорошу CMS від поганої. Функції, про які ми поговоримо далі, – це те, на що вам слід звернути увагу при виборі CMS.

Хороший інструмент повинен допомагати вам створювати новий контент, наприклад повідомлення в блогах, інфографіку або відеоконтент. Він повинен спростити публікацію такого типу контенту і зробити його оптимізованим для SEO і легким для читання.

Ще одна важлива особливість повноцінного інструменту CMS – це можливість налаштовувати ваш контент за допомогою попередньо завантажених тим і шаблонів «одним клацанням». Це те, що більшість користувачів шукають в системі управління контентом: налаштування інтерфейсів під тон і колір вашого бренду, без необхідності кодувати їх з нуля.

Щоб переконатися, що ви отримуєте кращу CMS, вам потрібно буде вивчити варіанти з великим співтовариством користувачів, безліччю плагінів і віджетів, а також інструментами пошукової оптимізації.

Перед тим, як прийняти рішення про конкурентоспроможні ПЗ, перевірте, чи регулярно воно оновлюється, скільки коштує розміщення та обслуговування вашого бізнесу і скільки часу потрібно, щоб навчитися правильно користуватися інструментом.

Як вибрати CMS для маркетингу?

Щоб вибрати кращу CMS для маркетингу, ви повинні відповісти на 7 важливих питань:

  • Яка мета контенту?
  • Які у мене технічні вимоги?
  • Які мої бізнес-вимоги?
  • Який рівень технічної підготовки у мене є?
  • Скільки коштує CMS?
  • Наскільки безпечна ця система управління контентом?
  • Чи можу я знайти онлайн-підтримку для моєї CMS?

Ці питання допоможуть вам визначити свої пріоритети та порівняти наявні інструменти.

4 кращі системи управління контентом для маркетингу

Наступні системи управління контентом для маркетингу є одними з найпопулярніших у світі.

1. WordPress

WordPress (.org, а не .com) – найпопулярніша CMS у світі, яка дає безліч переваг, таких як велика спільнота користувачів, які можуть допомогти вам поліпшити ваш блог за допомогою порад, інструментів і плагінів, створених для WordPress. Але є у неї й деякі недоліки.

Оскільки WordPress є двигуном для більшості вебсайтів (понад 30% інтернету працює на ньому), у нього погані справи з безпекою. Хакери, знаючи, що більшість вебсайтів використовують небезпечні або застарілі версії WordPress, використовують це, щоб отримати доступ до сторінок компанії.

Ось чому наявність резервної копії та моніторинг мережі для виявлення доступу від третіх осіб є обов’язковим, якщо ви плануєте безпечно використовувати WordPress у своєму блозі.

WordPress простий у використанні та установці, і більшість хостинг-провайдерів пропонують установку «одним клацанням» на панелі управління хостингом, щоб спростити процес для менш досвідчених користувачів.

Ще одна важлива перевага цього інструменту – це безліч доступних безкоштовних ресурсів, таких як теми, плагіни, форми та інструменти для ведення блогу в реальному часі, які допоможуть вам створити відмінну стратегію цифрового маркетингу для вашого блогу або вебсайту.

4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу - tech, news, online-marketing, business

Ще одна чудова особливість WordPress полягає в тому, що такі інструменти, як Stage, можуть допомогти вам використовувати цю CMS та ідеально налаштувати її відповідно до ваших потреб без необхідності вчитися програмуванню.

2. Drupal

Drupal також є дуже популярним інструментом, але його використовують тільки 2,1% вебсайтів в інтернеті, що робить його захищенішим від атак хакерів в порівнянні зі сторінками, створеними за допомогою WordPress.

Проте, ті 2,1% сайтів, які його використовують, гарантують достатню популярність цього інструменту, тому більшість хостингів також матимуть автоматичні установники для Drupal, який є безкоштовним інструментом з відкритим вихідним кодом, як і його конкурент.

Завдяки активній спільноті та онлайн-підтримці колег з усього світу, Drupal особливо корисний для тих, хто планує управляти великим обсягом контенту за допомогою цього інструменту. Основна проблема цього движка – відсутність інтерфейсу для створення і публікації контенту. Це означає, що Drupal найкраще підходить для більш технічно підкованих користувачів, в той час, як WordPress можна легко вивчити, переглянувши кілька посібників або просто виконавши кроки, зазначені при першій установці.

3. Joomla

4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу - tech, news, online-marketing, business

Joomla також є CMS з відкритим вихідним кодом, в якій є безліч функцій, які допомагають маркетологам створювати хороші вебсайти та блоги. Його головний недолік полягає в тому, що більшість розширень, які підтримують Joomla, вимагають покупки, в той час, як з WordPress і Drupal ви можете знайти більшість з них безкоштовно.

Інтерфейс складніший у використанні, ніж у WordPress, але Joomla має безліч надбудов безпеки, які роблять його найбезпечнішим варіантом для корпоративних блогів. Хоча ця CMS може бути досить інтуїтивно зрозумілою і простою, коли справа доходить до її захисту, вона вимагає розуміння структури вебсторінок, щоб дійсно показати свою майстерність, і має дуже мало спільнот і форумів в інтернеті, які її підтримують.

4. Magento

4 кращі системи управління контентом (CMS) для маркетингу - tech, news, online-marketing, business

Ще один варіант задоволення ваших потреб в CMS – Magento, який також є інструментом з відкритим вихідним кодом для підтримки вебсайтів і блогів. Magento дозволяє створювати інтернет-магазини, які працюють з WooCommerce, OpenCart та Shopify, навіть краще, ніж з самим WordPress.

Хоча для налаштування не потрібне кодування, Magento набагато простіше використовувати, якщо ви знаєте основи HTML і PHP.

Навчання роботи з цим інструментом можна назвати складним, але існує велика спільнота, яка підтримає вас не тільки на офіційному сайті, а й на форумах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu