Стартапи, Транспорт

«Зелений план»: Bolt збирається зробити виробництво і прокат електросамокатів дійсно екологічними

16 Вересня, 2020

Компанія Bolt оголосила про нову ініціативу, спрямовану на поліпшення стану навколишнього середовища. Наразі сервіс прокату електросамокатів доступний в 42-х містах 14-ти країн світу (до кінця року їх буде вже 45). Компанія Bolt планує співпрацю з міською владою, щоб поліпшити транспортну інфраструктуру і здійснити перехід до більш екологічних видів транспорту.

У деяких містах додаток Bolt може порекомендувати скористатися електросамокатом замість авто, щоб скоротити час у дорозі: згідно зі статистичними даними, близько 9% користувачів роблять саме так. Статистика також показує, що в 70% випадків електросамокатами користуються для того, щоб дістатися до роботи. І майже 40% поїздок завершуються поблизу зупинок громадського транспорту. Таким чином, у поїздках на короткі дистанції електросамокати можуть замінити автомобілі та вирішити проблему останньої милі. Це сприяє поліпшенню екологічної ситуації в містах і зменшує кількість заторів на дорогах.

До того ж компанія Bolt прагне перейти на безвуглецеве виробництво власних електросамокатів. Крім того, до кінця 2020 року компанія планує вилучити з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж в неї потрапляє при виробництві та експлуатації електросамокатів Bolt. Наразі на платформі Bolt використовуються електросамокати, виготовлені на замовлення. Вони відрізняються порівняно невеликою вагою і є простими в користуванні. Електросамокати Bolt підлягають повній вторинній переробці. Термін служби такого транспортного засобу ― до 5 років. Навіть більше, у виробництві власних електросамокатів Bolt дотримуватиметься принципів сталого розвитку. Платформа також планує оптимізувати кожен крок у логістичному ланцюжку і перейти на поновлювані джерела енергії.

«Компанія Bolt дбає про стан довкілля. Нещодавно була запущена довгострокова екологічна стратегія “Green Plan”, покликана зробити всі поїздки в Європі вуглецево нейтральними. Тепер ми вирішили паралельно приділити особливу увагу проєктам, пов’язаним із мікромобільністю. Електросамокати ― це екологічний вид транспорту, який допомагає знизити кількість викидів CO2 в атмосферу міст. Ми прагнемо вилучити з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж в неї потрапляє при виробництві та експлуатації наших електросамокатів. Ми зробимо це, скоротивши викиди CO2 шляхом інвестування в проєкти відновлюваної енергетики. Крім того, ми забезпечимо найстабільніші процеси виробництва, обслуговування і експлуатації», ― повідомляє регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Детальнішу інформацію про ініціативу можна прочитати у блозі компанії за посиланням.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu