Новини, Стартапи, Транспорт

Bolt і Kiwi: порівняння сервісів прокату електросамокатів в Києві

16 Вересня, 2020

У Києві став доступним новий сервіс для автоматизованого прокату електросамокатів Kiwi. На початку серпня в Києві запустила самокати компанія Bolt. Публікуємо для вас порівняння сервісу Kiwi з прокатом від Bolt, яке провів журналіст AIN.UA.

Все в смартфоні

Для початку користування сервісом Kiwi необхідно завантажити мобільний додаток в App Store або Google Play, зареєструватися і знайти найближчий самокат на карті. Після сканування QR-коду на самокаті можна ним користуватися.

З Bolt все те ж саме: потрібно встановити додаток Bolt (Android або iOS), через додаток знайти місце оренди та розблокувати самокат, відсканувавши QR-код.

Єдина відмінність – це універсальність додатка Bolt: виклик таксі та оренда самокатів – це сусідні вкладки меню. Відповідно користувачам таксі не потрібно буде заново проходити реєстрацію.

Пошук самоката

Bolt і Kiwi: порівняння сервісів прокату електросамокатів в Києві - transport, startups, news

Карта оренди Kiwi

У Kiwi трохи більша зона покриття: з їхнім самокатом можна доїхати до станції метро «Нивки», тоді як Bolt в цьому напрямку обмежує зону станцією «Політехнічний інститут». Але все відносно, оскільки хоч Kiwi й дозволяє кататися до Нивок, залишити там самокат не можна.

Bolt і Kiwi: порівняння сервісів прокату електросамокатів в Києві - transport, startups, news

Карта оренди Bolt

При цьому обидві компанії повністю покривають центр міста і Поділ, самокати можна знайти на Бессарабській площі або в Маріїнському парку, а також біля центральних станцій метро: «Поштова площа», «Майдан Незалежності» або біля Золотих воріт.

Вартість прокату

Тариф за розблокування самоката Kiwi складає 15 грн, хвилина поїздки в будній день коштує 2,5 грн, у вихідний – 3,5 грн. Одна година користування в будній день обійдеться в 165 грн, у вихідний – 225 грн.

При введенні номера картки для першого депозиту потрібно вибрати один з пакетів: 200, 400, 600 і 1000 грн. Депозит може поповнюватися автоматично, якщо баланс стає менш як десять гривень, в іншому випадку поїздка завершиться самостійно.

Вартість розблокування електросамокатів Bolt – 29 грн, хвилина поїздки в вихідний день – 4,90 грн, а в будній – 2,90 грн. У Bolt одна година користування в будній день обійдеться у 203 грн, а у вихідний – 323 грн. Але зате в Bolt можна орендувати самокат на весь день за спеціальною ціною – 600 грн.

Kiwi Bolt
Розблокування 15 грн 29 грн
Вихідний 3,5 грн 4,9 грн
Будний 2,5 грн 2,9 грн
Пакет на день 600 грн

Куди повертати самокати

Обидва сервіси пропонують залишити самокат в будь-якому місці, де його буде зручно взяти наступному клієнту. Такі зони відзначені на карті. Залишити транспорт у себе у дворі не можна – інакше користувача оштрафують.

Щоб завершити поїздку досить сфотографувати припаркований самокат за допомогою мобільного додатка.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu